Раціон по групі крові (2 частина)

Продукти, які допоможуть знизити вагу:

Dieta-po-gruppeПечінка, червоне м’ясо, різні морські продукти.

Людей з 2 групою крові (А) називають «хліборобами». Їм рекомендують вегетаріанське нестроге харчування. Таким людям потрібна екологічно чиста їжа, тому як поява даної групи крові пов’язана з переходом людей до землеробства, у подібного типу людей досить чутливий травний тракт. Їм слід уникати м’яса, у «мисливців» м’ясо переробляється і перетворюється в паливо для організму, а у «землеробів» ж м’ясо може бути перетворене в жир.

Раціон по групі для 2 групи крові (А):

Соя, квасоля, топінамбур, морепродукти в помірних кількостях, рис, гречка, артишок, соєві продукти, рослинні олії, ананаси, овочі.

Список продуктів, які слід обмежити:

Картопля, абрикоси, кетчуп, майонез, пшеничний хліб, журавлина, м’ясо і м’ясопродукти по можливості слід виключити.

Продукти, які додадуть ваги:

Квасоля, пшениця, м’ясо, молочні продукти.

Для зниження ваги необхідно їсти:

Соєві продукти, ананаси, овочі, рослинні олії.

Раціон по групі крові для 3 групи крові (В)

Ця група з’явилася в суворому кліматі, під час міграції на північ. Доктор д’Адамо назвав таку групу людей «кочівниками». Такі люди можуть харчуватися більш вільно, ніж попередні дві групи. У них сильна імунна система і вони головні споживачі молока. «Кочівники» гармонійно поєднують фізичну активність і розумову діяльність, це дозволяє їм завжди перебувати в хорошій формі. Їм протипоказані соя, помідори, гранати, куряче м’ясо та соняшникова олія. Особливо корисними для «кочівників» є баранина, молочні продукти, риба, лляна олія та кролятина.

Найбільш корисні продукти:

Тріска, скумбрія, кролятина, баранина, козячий сир, камбала, вівсяна крупа, рис, оливкова олія, петрушка, білокачанна капуста, сливи, ананас.

Обмежити «кочівникам» рекомендується споживання таких продуктів:

Серце, свинина, яловичина, гусятина, курятина, анчоус, омар, вугор, креветки, арахісове масло, кукурудзяна і соняшникова олії, житній хліб, гранати, томати, гречка, хурма.

Збільшити вагу допоможуть:

Гречка, насіння кунжуту, арахіс, сочевиця, кукурудза.

Знизити вагу допоможуть:

Яйця, зелені овочі, печінка, лівер, червоне м’ясо, молочні продукти з низьким вмістом жиру.

Четверта група крові — «нові люди», з’явилися менше тисячі років тому, в наслідок змішання інших груп. Такі люди дуже чутливі до змін харчування і навколишнього середовища. Для «нових людей» кращий спосіб підтримувати себе у формі це поєднувати фізичну активність і інтелектуальну роботу. У них дуже чутливий шлунково-кишковий тракт і толерантна імунна система. Основу раціону для людей четвертої групи крові повинні складати знежирені кисломолочні продукти, овочі, фрукти, баранина, оленина. На отримання зайвих кілограмів впливає змішана спадковість. Щоб скинути кілька кілограмів «новим людям» слід обмежити вживання м’яса і поєднувати його тільки з овочами. Люди з четвертою групою крові походять від А-предків і В-предків. Організм нових людей добре приймає арахіс і сочевицю, завдяки А-предкам, але має негативну інсулінову реакцію на кукурудзу, квасолю, кунжут і гречку, така реакція відбувається через В-предків. Однак на відміну і від В-людей і від А-людей, «нові люди» добре реагують на пшеницю.

Раціон по групі крові для «нових людей»:

Тріска, м’ясо індички, скумбрія, баранина, кукурудзяна олія, кисломолочні продукти, пшеничний хліб, вівсяна крупа, ананаси, журавлина, капуста.

Обмежити себе необхідно в наступних продуктах:

Камбала, качатина, яловичина, бекон, лосось, краб, оливкова олія, незбиране молоко, гречка, боби, гарбузове насіння, редька, банани, гранати, авокадо.

Продукти, вживання яких може спровокувати набір ваги:

Пшениця, кукурудза, гречка, червоне м’ясо, квасоля.

Для зниження ваги потрібно вживати:

Зелені овочі, ананас, сою, молочні продукти, морські продукти, за винятком консервованих, копчених, в’ялених і сушених.