Раціон по групі крові (1 частина)

За останні роки все більшої популярним серед людей, які ведуть здоровий спосіб життя має харчування по групі крові. Така система харчування була розроблена американським доктором Пітером Д’Адамо.

3Згідно з його версією ефективність використання і засвоюваність організмом харчових продуктів пов’язана з генетичним будовою. А якщо бути точними, з групою крові. Для нормального функціонування і активності травної та імунної систем людині потрібно використовувати тільки ті продукти, на яких росли і формувалися її предки.

Виключаючи з вашого раціону продукти, що не підходять вам по групі крові, ви можете зменшити кількість шлаків в організмі, поліпшити стан внутрішніх органів і навіть схуднути. Подібний тип харчування викликав неоднозначну реакцію серед медиків, яка присутня і до цього дня. Однак все одно за методом доктора Д’Адамо розробляються різні дієти, які користуються авторитетом і популярністю. Необхідно також мати на увазі і той факт, що для кожного, хто прагне до здоров’я організму, потрібен індивідуальний підхід у виборі дієти, а вже тільки після цього потрібно дивитися на його генетичні особливості, що дісталися від далеких предків.

Людей, у яких 1 група крові (0) називають «мисливцями». У їхній раціон обов’язково повинні входити білки, тваринного походження, а ось від молочних продуктів, хліба і макаронів їм слід відмовитися. Така група крові одна з древніх і найбільш поширених. Люди з такою групою крові «м’ясоїди», вони володарі стійкого травного тракту, а також мають дуже активну імунну систему. Людям такого типу дуже важко адаптуватися до нових дієт. Що стосується зернових та молочних продуктів, то організм «мисливців» до них не пристосувався.

Особливо корисними для такого типу людей будуть наступні продукти:

Деякі види нежирного м’яса, такі як яловичина або баранина, деякі види риби — тріска, щука, лососеві риби, сюди також можна віднести гарбузове насіння, волоські горіхи, інжир і буряк.

Продукти, вживання яких слід обмежити:

До цього списку відносять молочні продукти, тверді сири, жирне м’ясо, борошняні продукти, суниця, картопля, мандарини, апельсини, авокадо, диня, маслини, арахісове масло, кукурудзяна олія.

Є також і ряд продуктів, що сприяють збільшенню ваги:

До таких продуктів відносять квасолю, боби, кукурудзу, пшеницю та капусту.