Раціон краси

Як відомо, наша зовнішня краса багато в чому залежить від того, що ми їмо. Все, що нам пропонує сучасна косметологія і пластична хірургія в вигляді косметичних процедур, кремів, лосьйонів, операцій і багато іншого, коштує чимало. А щоб виглядати привабливо і молодо, досить просто звертати увагу на те, що ми щодня вживаємо в їжу. «Правильна» їжа здатна принести набагато більше користі організму, ніж всі ці процедури.

120_1Шкірні проблеми у вигляді вугрів, лущення і почервоніння можуть виникнути від нестачі або надлишку певних речовин. Ті представниці прекрасної статі, які на сніданок звикли їсти заморожені млинці, на обід — хот-дог або картоплю фрі, а на вечерю — пачку чіпсів, ризикують зіпсувати не тільки фігуру. При такій «дієті» є ризик заробити не тільки проблеми з фігурою, але і з печінкою. У любителів подібної їжі суха і роздратована шкіра, тьмяне волосся і нігті. І дивуватися тут нема чому, оскільки організму не вистачає вітамінів і ненасичених жирних кислот.

Налагоджуємо харчування

Якщо не виходить змінити свій раціон відразу, почніть з малого. Привчіть себе щодня випивати по 2 склянки свіжого соку, це може бути як фруктовий, так і овочевий напій. Він забезпечить ваш організм порцією вітамінів. Не забувайте і про те, що для молодості і здоров’я вашої шкіри необхідні ненасичені жирні кислоти. Найбільше їх в морській рибі (лосось, оселедець), пісному м’ясі, горіхах і лляній олії.

Якщо через зайнятість на роботі у вас не виходить дотримуватися правильного харчування, постарайтеся спочатку привчити себе харчуватися належним чином у вихідні дні.

Після консультації з лікарем почніть приймати ненасичені жирні кислоти в капсулах, але пам’ятайте, що будь-які біологічно активні речовини краще засвояться з їжі, ніж з таблетованої форми.