Раціон для вагітних

Вагітність — надзвичайний та прекрасний психологічно і фізично період. Але саме цей проміжок часу особливо важливий як для здоров’я матері, так і дитини. Приймати їжу під час вагітності рекомендується невеликими порціями по кілька прийомів в день до шести разів. Необхідно споживати побільше молока, як окремо, так і з іншими продуктами. Цей продукт прекрасно сприяє отриманню організмом таких речовин як білок, фосфор, магній, вітаміни групи А і Д. Багато в чому від споживання молока залежить і розвиток дитини в утробі матері. Для обох і для матері і для дитини важливе споживання білків/ Але все це повинно бути правильним чином приготовлено. Вживати рибу рекомендується 2-3 рази на тиждень. Вона багата фосфором, кислотами, йодом, а такj; легко засвоюється організмом.

 

Рекомендується також урізноманітнити раціон за допомогою свіжих овочів і фруктів. Пийте соки. Вони багаті вітамінами і мінералами. Не забувайте все це ретельно мити. Cприяє розвитку плода і споживання цільнозернового хліба і круп. А для матері це прекрасний спосіб уникнути проблем з роботою шлунково-кишкового тракту, які часто зустрічаються при вагітності.

racion-pitaniya-pri-beremennosti9

 

 

Намагайтеся готувати їжу так, щоб уникнути здуття. Уникайте вживання алкоголю і куріння. Це вкрай негативно здатне позначитися на розвитку дитини. Істотно скоротіть вживання кави і продуктів, що містять кофеїн.

 

 

Під час вагітності часто буває так, що складно утамувати відчуття голоду, тому намагайтеся контролювати кількість споживаних продуктів і стежте за своєю вагою. Різкий стрибок ваги шкідливий як для дитини, так і майбутньої матері. Вживання смажених страв слід скоротити до мінімуму. Нехай ваш раціон буде простим і складається з добре засвоюваних інгредієнтів. Нехай ваше меню складається з продуктів, які багаті фолієвою кислотою. Вона дуже важлива для вагітних і міститься в овочах, меді, хлібах грубого помелу і печінці.