Хімчистка м’яких меблів

Багато компаній проводять хімічне чищення меблів на дому: крісел, диванів, табуретів, стільців і пуфів. Таким же чином чистяться м’які іграшки, подушки і будь-які ростові ляльки. За бажанням клієнта після чистки можуть бути нанесені на поверхню ваших меблів антистатичні засоби або спеціальні водовідштовхувальні засоби, для повного захисту меблів від подальших забруднень.

himchistka-na-domu-31Для того, щоб забезпечити цілковий захист меблів від забруднень, чистку необхідно проводити в умовах невисокої вологості. З цієї причини можна здійснити її за допомогою самих інноваційних способів очищення, екстракції і піногенерації, що дають можливість здійснювати якісне глибоке очищення навіть при найнижчому рівні вологості.

До речі, якщо вам потрібна химчистка диванов Киев, ви можете замовити її на сайті galaclean.com.ua за доступними цінами.

Хімчистка на дому це:

 

  • економія сил і часу;
  • економія грошових витрати для перевезення меблів;
  • зручність;
  • відмінна якість.

Які меблі чистять компанії?

 

  • Матраци. Хороші матраци, це в першу чергу комфортний сон. Але крім того, щоб бути якісним, він повинен бути ще і чистим. Чистка матраців — це процедура, завдяки якій будуть знищені не лише зовнішні плями, але також буде вилучений весь пил, який скупчився всередині матрацу, а також неприємний запах та мікроби.
  • Шкіряні меблі і меблі з шкірзамінника. Звичайно, багато хто говорить, що такі меблі не брудняться, але це неправда, такі меблі забруднюється так само, як звичайні м’які меблі. Розлитий напій, жирна пляма- все це робить такі меблі бруднимм. Тому вам просто необхідна хімчистка.
  • М’які меблі. Найчастіше замовляються чищення саме м’яких меблів, адже такі меблі забруднити простіше простого. Крісла, дивани — це те, що найбільше піддається появі плям, особливо якщо у вас в будинку є діти.

Будьте обережні в поводженні зі своїми меблями і якщо на них з’являються плями, то обов’язково звертайтеся за допомогою до фахівців. Вони почистять ваші меблі і повернуть їм колишній вигляд.

Хімчистка будь-яких м’яких меблів на дому зможе допомогти повернути вашим меблім первинний зовнішній вигляд, а також продовжити термін експлуатації меблів і наповнити ваше житло відчуттям чистоти і свіжості. Ніяке глибоке генеральне прибирання не зможе дати очікуваного результату, якщо воно не стане супроводжуватися хімічним чищенням меблів.