Постільна білизна: її особливості та вибір

Деколи людина не може зрозуміти, чому вона начебто поспала, як належить, але прокинулася невідпочилою, а навпаки, розбитою. Шукати причину цієї неприємності можна довго, нею може бути і невдало вибрана постільна білизна. Отже, як не крути, а навчитися розбиратися в цьому питанні, все ж необхідно.

seraya-spalnya-31-320x220Вид тканини

Цьому моменту увагу треба приділити особливу. Вона існує в декількох варіантах. Наприклад, сатин, це бавовняна тканина з додаванням хімічних волокон, які забезпечують їй довговічність. А значить, прати таку білизну можна не одну сотню разів і з нею нічого не станеться, воно залишиться все одно, як нова. Особливу довіру заслужила бязева тканина, постільна білизна з неї дуже міцне і не потребує особливого догляду.

Якщо говорити про тканини більш дешеві, то це ситець. Ситцеву білизну можна гладити, так як структура тканини така, що вона не мнеться.

До речі, якісну постільну білизну ви можете выбрать на сайті sweet-home.com.ua за найвигіднішими цінами вже зараз!

До найдорожчих видів тканин відноситься шовк. Шовкова постільна білизна, безумовно, красиво виглядає, але спати на ній кожен день не дуже зручно, так як воно ковзає.

 

Якими якостями має володіти постільна білизна:

 

  • м’якістю;
  • повітропроникністю;
  • зносостійкістю;
  • протимікробністю.

На що звернути увагу?

Тканина прослужить довше, якщо у неї висока щільність. Не зайвим буде у магазині помацати тканину і подивитися як вона вам на дотик. Адже вам на ній спати, а значить, комфорт сну від цього залежить безпосередньо.
Що стосується кольорів постільної білизни, то можна вибрати абсолютно будь-який. Комусь більше подобаються однотонні забарвлення, комусь з малюнком. У магазинах вибрати дійсно є з чого. Є комплекти з малюнками 3D. Правильно підібраний комплект постільної білизни не тільки забезпечує якісний сон, але і створює затишок в кімнаті.

Перед тим як зробити покупку звернути увагу на виробника буде не зайвим. Продукція європейського і нашого вітчизняного виробника має великий попит серед покупців.
І ще один важливий момент. Комплект постільної білизни потрібно підбирати за розміром ліжка. Інакше відпочинок буде некомфортним.

Процес покупки завжди повинен починатися із ознайомленням з асортиментом і тільки після вивчення всіх плюсів і мінусів можна зупинитися на чомусь певному.