Кухня на замовлення: як уникнути помилок при виборі?

Одним з найважливіших приміщень в будь-якому будинку або квартирі виступає кухня, оскільки саме тут щодня збираються всі члени сім’ї для прийняття їжі та обговорення новин минулого дня. Крім усього іншого, саме на кухні більшість людей приймають гостей та влаштовують різні застілля.

oformlenie-modnoj-kuhni-2017-23У зв’язку з цим слід з особливою старанністю вибирати меблі для облаштування цього приміщення. При цьому набагато вигідніше купувати кухонний гарнітур, виготовлений на замовлення, так як в цьому випадку можна максимально раціонально використовувати площу приміщення, уникнути якихось невідповідностей у розмірах або дизайні кухонних меблів.

Зверніть увагу, що на сайті http://sogor.com.ua/ ви можете замовити якісну кухню для своєї оселі.

Але навіть при такому варіанті придбання кухонного гарнітура слід дотримуватися особливої обережності. Перед зверненням в той чи інший меблевий магазин потрібно детально продумати, з яких модулів буде складатися кухонний гарнітур та як він буде розташовуватися в приміщенні. Також слід вирішити, з яких матеріалів будуть виготовлені різні елементи гарнітура. Приміром, можна замовити столи і шафи з МДФ ЗА доступного ціною, а стільниці вибрати з більш дорогого матеріалу, наприклад з декоративного або натурального каменю.

Втім, можна віддати перевагу і виробам з полівінілхлориду, які відрізняються підвищеною практичністю і довговічністю. Крім габаритів і розташування, потрібно подумати також про бажаний дизайн кухонних меблів, колір або поєднання різних кольорів. Дуже актуальним варіантом є гарнітури виконані в чорно-білих тонах. Втім, можна вибрати і більш класичний варіант, що імітує за кольором дерево або інші матеріали.

Також важливо пам’ятати, що кухонні меблі повинні передбачати вільний доступ до розеток і вимикачів, газових і водопровідних трубах. Якщо ж планується встановлення сушарки для рушників, то її потрібно розташовувати на рівні витягнутої руки, що забезпечить максимальну зручність при використанні. Плануючи розміщення мийки, слід також передбачити біля неї нішу або шафу, в якій можна було б зберігати губки, миючі та чистячі засоби. Важливо також знати, що вбудована побутова техніка повинна розташовуватися на певній відстані між собою, що передбачено технікою безпеки.