Купівля квартири в новобудові: як зробити правильний вибір?

Кожна сучасна людина бажає мати власне житло. При цьому придбати нову квартиру на сьогоднішній день досить складно, оскільки подібна нерухомість відрізняється досить високою вартістю.

3869a38acb2b686c53185a79de0df7faВтім, багатьох людей не зупиняє можливість серйозних переплат, оскільки мова йде про нову нерухомості, в яку можна навіть не проводячи ремонт, відразу заселятися. Найчастіше нові квартири купуються у забудовників, проте, слід знати, що далеко не завжди цей варіант дійсно є найбільш вигідним. Вся справа в тому, що забудовники, як правило, починають розпродавати квартири ще на початковому етапі будівництва будинку.

До речі, на сайті http://duo.com.ua/ru/prodazha-pod-zhyle/novostroyky можна придбати квартири в новобудовах швидко та вигідно.

Отже, всі комфортні квартири із зручним плануванням зазвичай розподіляються між інвесторами. Якщо ж залишаються квартири, на яких не знайшлося претендентів, їх розпродають, і до того ж за досить високою ціною. Втім, багато людей, які купують квартири в недобудованих будинках з хорошою економією, згодом теж виставляють нерухомість на продаж. При цьому можна придбати нову квартиру з хорошими характеристиками набагато дешевше, ніж у забудовників.

Вважаючи за краще купувати нову квартиру у приватних осіб, можна теж добре заощадити. Досить часто процес зведення багатоповерхових будинків серйозно затягується, а іноді навіть заморожується на кілька років. В цьому випадку не відступити від норм, передбачених технологією будівництва, практично неможливо. Природно, квартири в таких будинках є менш якісними, тому покупець може претендувати на суттєву знижку.

Втім, спочатку варто переконатися у вигідності придбання подібної нерухомості, оскільки деякі забудовники халатно ставляться до виконання своїх зобов’язань. Важливо перед підписанням документів ознайомитися з попередніми будинками, які вдало завершив забудовник, розпитати у мешканців подібних будинків, чи вони задоволені або незадоволені. Також бажано ознайомитися з планом забудови району, щоб виключити можливість зведення незабаром під вікнами квартири, що купується чергової багатоповерхівки.