Купівля автомобільних шин

Перш ніж розлучитися з готівкою, спробуйте знайти когось, хто настільки добре розбирається у вашій проблемі, що готовий дати вам слушну пораду, наприклад, автомеханіка або торговця автомобілями. Якщо у вас немає можливості відвідати автомайстерню або салон, спробуйте задати питання своїм друзям, які розбираються в машинах, або мають потрібних знайомих. Не купуйте перші-ліпші шини, тому що ціни можуть бути різними, проте не жалійте грошей на придбання якісного товару, адже шини мають дуже велике значення — це серйозніше, ніж просто інвестиція.

13(1)

Ви повинні бути впевнені, що ваші шини будуть стійкі навіть при поганих погодних умовах.

Згадайте, яка погода зазвичай супроводжує ваші подорожі, а також якість доріг там, куди ви вирушаєте.

Золоте правило полягає в покупці запасних шин, точно таких же, як ті, на яких ви їздите в даний час. Якщо ви не впевнені у власних знаннях, то всю необхідну інформацію, як правило, можна знайти на шинах: тип, розмір та інше.

Навіть перебуваючи вдома, ви можете відшукати найкраще місце, де продаються відмінні шины kumho. Щоб знайти пропозиції місцевих автомагазинів, вам досить переглянути розділ оголошень в місцевій газеті. Відвідайте кілька веб-сайтів, якщо ви знаєте, які шини вам потрібні.

Навіть не намагайтеся самостійно здійснити зміну шин, зверніться до послуг професіонала. Для того щоб одягнути шини на колеса і уникнути їх пошкодження, потрібне спеціальне обладнання. Професіонал переконається, що шини вирівняні і збалансовані так, як потрібно. Якщо ви купуєте гуму в дилерському центрі, але встановлюєте її в іншому місці, переконайтеся в тому, що такі дії не анулюють будь-які гарантії продавця.

Не забудь про запасні шини, переконайтеся, що вони знаходяться в справному стані, і ви знаєте, як зробити заміну в разі потреби.

Регулярно повертайте шини, контролюйте тиск в них, якщо вони недостатньо накачані, це впливає на керованість вашого авто і витрату палива. Гума, за якою правильно доглядають, в довгостроковій перспективі зекономить ваші кошти, так як вона менше зношується, довше служить і допомагає знизити витрату палива.