Корисні поради з приводу вибору сумки для ділового образу

Практично кожна дівчина, створюючи образ для походу на будь-який захід намагається приділити увагу всім дрібницям. Йдеться про зачіску, підбір одягу, взуття, прикрас і сумки. Як показує практика, у багатьох представниць слабкої статі не виникає складнощів з вибором саме сумки під будь-яке вбрання, крім ділового, з чим і пропонуємо розібратися.

modni-sumky-2013-2014-15

Як на рахунок вас, чи знаєте якою має бути ділова жіноча сумка? Про все по порядку. Сумка для ділового образу повинна відрізнятися середньою жорсткістю і бути стійкою. Припустимо, моделі прямокутної і трапецієподібної форми дозволяють класти документи, органайзер та інші аксесуари на кшталт телефону, гаманця.

До речі, ви можете купити жіночу сумку недорого на сайті mir-sumok.kiev.ua швидко та вигідно!

Звичайно, крім іншого в них має бути місце для суто жіночої атрибутики у вигляді флакона парфумів, серветок і помади. Що до м’яких сумок, у яких не передбачено наявність дна, вони виконані без будь-якої жорсткої форми, то діловій жінці доведеться мучитися з ними. Модні експерти вважають, що одним з найбільш прийнятних рішень стане сумка-конверт. Ця модель, як правило, плоска, зроблена за формою звичайного горизонтального прямокутника. Врахуйте, на ній передбачена єдина ручка значної довжини, а замок застібки розташований нижче відкидного клапана.

Так ось, її дуже зручно носити на плечі. Звертайте увагу на те, щоб сумка була зроблена з якісної шкіри, в іншому випадку буде непросто компенсувати тотальну простоту з точки зору дизайну. І так, на цій моделі практично немає декору, до чого звикли і готові далеко не всі жінки. Інший не менш актуальний варіант — сумка-портфель. На ній ви можете бачити своєрідні бічні частини в складчастому вигляді та накладні кишені спереду. Переважно на цих моделях роблять знову ж відкидний клапан, але ручок на цей раз повинно бути дві. Одна з них коротка, друга, як неважко здогадатися, довга. Розміри сумки-портфеля варіюються, тому при бажанні можете зупинити вибір на великому або середньому розмірі сумки.