Гінекологія: при яких симптомах потрібно відвідати фахівця?

Гінекологія є одним з найважливіших розділів медицини. Подібний напрямок передбачає вивчення анатомічних і фізіологічних особливостей організму жінок, а також різних недуг жіночих статевих органів. При цьому гінекологія передбачає як вивчення, так і розробку дієвих методів діагностики, профілактики і лікування подібних захворювань. Сьогодні акушерство і гінекологія представляють собою єдину науку, тому фахівці, які вибирають цю сферу діяльності, можуть працювати гінекологами загальної практики, гінекологами-ендокринологами та гінекологами-акушерами.

Praxis1.tif

До речі, на сайті https://doc.guru/kiev/doctors/ginekolog ви можете в режимі онлайн записатися на прийом до лікаря гінеколога швидко та просто!

Важливо знати, коли потрібно записатися на прийом до гінеколога. Часто жінки стикаються з хворобливими відчуттями при менструації, а також порушенням менструального циклу. В цьому випадку візит до гінеколога допоможе з’ясувати причину подібних проявів і підібрати найбільш ефективну методику лікування. Крім цього, гінеколог може допомогти при кровотечах, гострих або тупих болях, які локалізуються в нижній частині живота.

Показанням візиту до гінеколога може стати планування, а також встановлення вагітності, яка відбулася. Не варто займатися самолікуванням, якщо відзначаються виділення з піхви, що супроводжуються неспецифічним або смердючим запахом, свербінням. Відзначимо, що відвідати подібного фахівця варто жінкам, у яких відзначається порушення сечовипускання або проблеми із зачаттям дитини.

В процесі діагностики гінекологічних недуг або порушень можуть проводитися різні заходи. Найчастіше в процесі встановлення діагнозу фахівець направляє пацієнтів на аналіз для виявлення вірусу герпесу, сифілісу або ВІЛ. Крім цього, нерідко проводиться взяття мазків на флору і огляд за допомогою спеціальних гінекологічних дзеркал. Також може проводитися загальний гінекологічний огляд. Коли приходять результати всіх проведених аналізів, лікар призначає лікування, враховуючи особливості жіночого організму і встановлений діагноз.