Дитячі кросівки: як зробити правильний вибір?

Кросівки є одним з найбільш зручних видів взуття, тому багато батьків намагаються придбати довговічні, красиві і практичні кросівки для свого малюка. Втім, важливо звертати увагу не тільки на зовнішню привабливість подібного взуття, а й на якісні характеристики даного взуття. При виборі тих чи інших кросівок потрібно ретельно оцінити якість їх виготовлення. Спочатку потрібно оглянути шви, щоб упевнитися, що ніде немає ниток, які стирчать, а краї оброблені максимально акуратно.

6080Також важливо перевірити надійність кріплення зовнішніх деталей. Дуже важливо, щоб кріплення для ремінців, шнурків і застібок були пришиті максимально надійно. Сьогодні в магазинах більшість моделей дитячих кросівок оснащуються липучками або шнурками. Слід знати, що липучки передбачають більш високий рівень зручності, але швидко виходять з ладу і недостатньо щільно фіксують ніжку. Якщо кроссовки для детей вибираються для щоденного носіння, то краще віддати перевагу моделям на шнурках. Якщо ж подібне взуття буде носитися лише зрідка, відмінним варіантом може стати і модель на липучках. При виборі моделей на шнурках, потрібно критично оцінити особливості отворів для шнурків.

Краще надавати перевагу кросівках зі шнуруванням, як на ковзанах, оскільки вони прослужать довше, а також краще фіксують ногу. Можна також вибрати високу шнурівку. До речі, отвори для шнурків повинні бути невеликого розміру, так як при ходіння дитини по калюжах, що трапляється не так уже й рідко, ніжки можуть швидко намокнути. Розглядаючи матеріали, з яких може бути виготовлене подібна дитяче взуття, краще віддавати перевагу натуральним видам. Найголовніше, щоб ніжка дитини не потіла і могла «дихати».

Хоча більшість кросівок випускається з синтетичних матеріалів, що максимально блокує надходження повітря до ніжки, можна вибрати моделі зі спеціальними отворами, захищеними водонепроникними матеріалами, що пропускають повітря. Діти дуже багато рухаються, і часто бігають по найрізноманітніших видах поверхні (асфальт, трава, пісок і так далі). Тому важливо, щоб підошва кросівок була гнучкою, але при цьому могла витримати вплив камінчиків, гострих кутів бордюрів і так далі.