П’явка для вашого здоров’я

На даний момент гірудотерапія переживає своє справедливе відродження в медицині. Втомлені приймати таблетки від всіх хвороб, пацієнти шукають нові альтернативні способи лікування, а знаходять, як правило, добре забуті старі.

1414595829Деякі лікарі пропонують своїм пацієнтам, поряд з основним традиційним лікуванням, і гірудотерапію в тому числі. Це практично не боляче, протипоказань мінімум і цей вид лікування дає стійкий позитивний результат багатьом пацієнтам.

П’явка, сама по собі не лікує. Вона, як комар, впивається в тіло, впорскує активні речовини і висмоктує трохи крові. Гірудин — це активна речовина, яку впорскує п’явка. Звідси і пішла назва «гірудотерапія».

Завдяки гірудину кровоносна система очищається від тромбів. Саме тому п’явок використовують при лікуванні серцевих хвороб і хвороб вен. Гірудотерапія сприяє поліпшенню циркуляції крові, зменшує застій в тканинах.

Колись лікарі застосовували в своїй практиці кровопускання. Вважалося, що погана кров при цьому виходить з тіла людини.

Приблизно теж робить і п’явка, вона висмоктує певну кількість крові, що в деяких випадках просто необхідно, щоб розвантажити кровотік і знизити тиск.

Гірудотерапія забезпечує також ефект голковколювання. Поставлена в певних точках на тілі п’явка впливає на органи, проекції яких розташовані в цих точках і стимулює їхню роботу.

Взагалі, спеціалісти кажуть, що п’явка сама знає, де їй треба присмоктатися. Температура тієї ділянки тіла, де є хворий орган змінюється, і п’явка знаходить таку ділянку без особливих зусиль.