П’ять рішень для інтер’єру маленької вітальні

Навіть невелика вітальня може виглядати просторо і затишно. Домогтися такого ефекту не так складно. Варто лише позбутися від усього зайвого і внести «правильні» акценти, завдяки яким вітальня перетвориться на ваших очах. І для цього зовсім не потрібно трощити стіни і витрачати великі кошти.

dizain-gostinoi-16-kv-m-1Світлі меблі

Темні кольори мають здатність візуально зменшувати простір. Тому, якщо у вашому інтер’єрі присутні меблі насичених відтінків, та ще й громіздкі, варто задуматися про те, щоб замінити їх на акуратну і пастельних тонів.

Зараз в магазинах можна зустріти великий асортимент багатофункціональних меблів-трансформерів або вбудованих меблів. При цьому зверніть увагу на фактуру, гладкі глянсові поверхні за рахунок відбиття світла, наповнюють інтер’єр легкістю. Цими ж властивостями володіють великі дзеркала. Можна пограти з дизайном меблів, і поставити у вітальні шафу з дзеркальними панелями, а біля дивана оригінальний журнальний столик зі скла. І ви помітите, як кімната наповниться світлом і візуально стане просторішою.

Вертикальні лінії

Будь-які предмети декору, скеровані у вись, візуально витягнуть простір по вертикалі.

Це можуть бути торшери, високі вази з сухими гілками, які так часто використовуються в скандинавському стилі. На стіні можна розмістити кілька вертикально витягнутих картин або постерів. Дзеркала на весь зріст теж витягнуть простір.

Не забувайте про освітлення

Вдень наповнити кімнату світлом допоможуть великі вікна з тонкими світлими фіранками. Панорамні вікна до підлоги — це ідеальний варіант.

Увечері про освітлення вітальні подбають стельові лампи, торшери, настільні світильники і бра. Правильне освітлення важливе в будь-якому інтер’єрі. Потрібно купити торшер, який підходить під дизайн кімнати. Саме світло наповнює наш будинок теплом, затишком і легкістю.

Тільки ніжні пастельні тони. Як вже говорилося, темним кольорам не місце в маленькій кімнаті. Світлі відтінки додадуть маленькій вітальні величини, свіжості і легкості.

Ніякого безладдя

Хаос будь-який інтер’єр псує, а маленьку кімнату він просто може «з’їсти». Все зайве створює ефект захаращеності та тісноти. Тому періодично варто проводити ревізію речей і позбуватися від непотрібних. А ті, якими ви користуєтеся рідко, заховати в шафі, декоративних коробках або плетених кошиках.