П’ять переваг танців

Головна відмінність танців від спортивних тренувань — в них немає одноманітності. Ось чому танці замінюють щоденну тренувальну рутину, яка здатна вибити з сідла навіть найбільш мотивованих. 

dancerТанці не допоможуть наростити м’язи, але зроблять тіло струнким і витонченим. Є думка що танці — перш за все мистецтво. А тому не варто їх ставити на одну дошку з фітнесом. Ну і відмінно! Але що поганого в тому, що заняття танцями в числі іншого також можуть зробити людину здоровішою, стрункішою і щасливішою. Хіп-хоп, румба, латиноамериканські, танці живота та інші класичні стилі підходять на цю роль. Якщо вас цікавлять танці, то рекомендуємо открыть полностью дане посилання вже зараз.

Ось кілька очевидних переваг занять танцями:

Здоров’я

Заняття танцями позитивно позначаються на стані серцево-судинної системи і кістково-м’язового апарату. Під час танців частота серцевих скорочень може підвищуватися до субмаксимальних величин, що благотворно позначається на тренуванні серцевого м’яза. Різноманітні рухи також зміцнюють кістки і сприяють захисту від остеопорозу. Запам’ятовуючи серії рухів і кроків, танцюристи тренують когнітивні навички, перешкоджаючи розвитку хвороби Альцгеймера.

Кардіо

Танцям кожен вік підвладний, і вони можуть впливати на всі групи м’язів — ноги, спину, живіт або руки. Вибираючи ритм мелодії, ви задаєте інтенсивність навантаження і, отже, частоту серцевих скорочень, від якої залежить ефект обміну речовин. Вибираючи танець, ви самі задаєте рівень навантаження.

Ненав’язливе спалювання жиру

Танці допоможуть схуднути із задоволенням і непомітно. Заняття танцями, як правило, триває близько години. Подібна тривалість тренування також вмикає «ефект постійного спалювання». Завдяки цьому на наступний день організм спалює стільки ж калорій, навіть якщо ви не танцюєте. Це особливість тривалих тренувань, якої позбавлені звичайні півгодинні.

Психіка

У порівнянні з іншими видами фітнесу танці вимагають більшої зосередженості. Коли людина танцює, вона повністю йде в рух, забуваючи про все, що її оточує. Це легко помітити, так як час в танцях летить непомітно.

Коло спілкування

Танці завжди припускають спілкування. Заняття танцями в компанії покращують соціальні навички і підвищують Впевненість в собі. Наявність більш тісних взаємозв’язків і підтримки від інших людей знижує ймовірність депресії і розвитку стресу.