П’ять переваг онлайн-заявки на кредит

Останнім часом все більшої популярності набуває подача заявок на кредит через інтернет. Існує чимала кількість переваг такого способу оформлення кредиту, які вже встигли оцінити багато позичальників. Такий варіант підійде тим, хто хоче отримати кредитні кошти оперативно і неготовий витрачати при цьому багато часу.

2uВідсутність черг

Досить поширеною картиною в офісах банку є величезна черга до фахівця, який займається кредитуванням населення, причому на кожну людину цьому фахівцю доводиться витрачати багато часу, а тому тут можна витрать і весь день тільки на те, щоб подати заявку. І далеко не факт, що заявка ця буде схвалена. Варіант з подачею онлайн-заявки хороший тим, що зробити це можна з будь-якого місця, де є інтернет, і при цьому не втрачати час, простоюючи в чергах. Відповідь з банку приходить, як правило, протягом 1-3 днів. Спеціаліст банку повідомить про схвалення заявки по телефону, на е-мейл, смс або іншим зручним для потенційного позичальника способом. Якщо вас цікавлять кредити онлайн на карту, то рекомендуємо відвідати сайт https://zaimer.com.ua/ вже зараз.

Час подачі заявки

Робота офісів обмежена, до того ж часто у них є ще й вихідні, які збігаються з вихідними працівників інших підприємств і компаній. В результаті людина, навіть при великому бажанні просто не може відвідати банківське відділення. В інтернеті ж сайти компаній-кредиторів працюють цілодобово, а тому заповнити заявку та надіслати її на розгляд можна в будь-який зручний час.

Право вибору

Особисто прибути навіть в один банк і подавати заявку на кредит виявляється непросто, не кажучи вже про звернення відразу до декількох кредиторів. На заповнення віртуальної заявки зазвичай йде всього кілька хвилин, а тому можна знайти час для залишення кількох таких заявок. Після того, як будуть отримані позитивні рішення від декількох організацій, варто провести аналіз на предмет того, в якому банку умови самі відповідні для конкретного позичальника і його життєвої ситуації.

Варто звертати увагу на такі параметри, як розмір кредиту, відсотки по кредиту, графіки виплат, штрафні санкції, можливості відстрочки виплат і рефінансування. А вже потім з усіх пропозицій вибрати для себе варіант з найвигіднішими умовами.

Висока швидкість

На розгляд стандартної заявки у банку йде часом кілька днів, а то і тижнів, так як потрібно перевірити кредитну історію і всі дані, зазначені в анкеті, надані документи. У випадку з поданням віртуальної заявок відповідь фінансової організації приходить дуже швидко, часом не більше 2-х годин. А все тому, що у фахівців налагоджені і оптимізовані алгоритми роботи.

Можливість віддаленої угоди

Є сьогодні деякі кредитори, які готові для залучення більшої кількості клієнтів не тільки приймати заявки на кредит через інтернет, але і повністю проводити операцію віддалено. Такий варіант кредитування багатьом може здатися дуже вдалим рішенням, так як не потрібно буде відвідувати офіс кредитора. Зазвичай так видаються кредитні картки, але деякі банки у великих містах можуть оформляти даними чином й інші кредити, надсилаючи для підписання угоди кур’єра з документами. Кошти при віддаленому варіанті кредитування можуть бути переведені на банківський рахунок або діючу банківську картку.

Переваг у подачі онлайн-заявки багато, і вони досить серйозні, а тому немає нічого дивного в тому, що таким способом користується все більша і більша кількість громадян.