Псоріаз — симптоми та лікування. Частина 2

6) Еритродермія. Головна характеристика — наявність плям по всьому тілу, також хвороба супроводжується температурою, порушенням складу крові, проблемою з лімфовузлами і т. д.

lechenye-psoryaza-v-domashnyh-uslovyyah-275x2037) Псоріатичний артрит. Найбільш важка форма захворювання, що характеризується знищенням суглобів.

 
Різні методи і засоби лікування псоріазу

На жаль, усвідомивши те, що ця хвороба є хронічною, повністю вилікувати її неможливо. Але можна дуже сильно полегшити стан хворого і зробити захворювання практично непомітним.

Основним видом лікування є використання препаратів і фізіотерапевтичних методик, також з проблемою допоможуть впоратися і деякі народні методики.

Багато хто з пацієнтів користуються засобами зовнішнього застосування. Дуже важливо, щоб такі препарати містили в собі глюкокортикостероїдні гормони, вітамін D, дьоготь і активований цинк, тому що ці речовини допоможуть значно зменшити запальні явища, запобігти надмірному поділу шкірних клітин, і значно пом’якшити і прибрати шкірний свербіж і почервоніння.

Фізіотерапія також містить у собі безліч корисних процедур, наприклад: гірудотерапія може привести до нормалізації імунної реакції і кровопостачання; процедура рибка-лікар очищає від шкірних висипань; кріотерапія помітно усуває запалення і набряк.

На жаль хвороба псоріаз через безліч фізичних проблем може розвивати у пацієнтів і психологічний дискомфорт, цьому теж потрібно приділити увагу.