Психологія чоловіків в любові

Чоловіка і жінку пов’язує пристрасть, почуття. Але чоловік і жінка, як то кажуть, з різних планет. Тому психологія любові жінки сильно відрізняється від психології кохання чоловіка.

fa1ba02dadcc88bcb3e08c5728c09601І знаючи хоч трохи психологію свого коханого, ви зможете уникнути безлічі конфліктів і розбіжностей, зберігши любовні відносини. Отже, поговоримо про психологію чоловіків в любові.

Чоловікові складно сказати про свої почуття відкрито. Чоловік показує ставлення до жінки «подвигами», може виконувати всі її примхи, але так і не сказати слова любові. При знайомстві з симпатичною дівчиною, навіть самий відкритий чоловік, може трохи засоромитися. При вигляді своєї коханої, погляд чоловіка надовго на ній застрягає, це і означає що він відчуває почуття до дівчини. Але якщо тільки чоловіка огортає пристрасть, то він може проявляти напористість і навіть агресію. І це не завжди прояв любові.

Ось ми і дійшли до подвигів. Чоловік повинен «добитися» жінки. Чоловік-власник. Він витрачає на жінку сили, багато часу, гроші. Якщо жінка це розуміє і дає себе завоювати, то чоловік цінує її вище тієї жінки, яка «здається без бою».

Психологія чоловіка не терпить нав’язливості. Потрібно вміти тримати дистанцію, давати йому особистий простір. В іншому випадку чоловік починає відчувати себе «зв’язаним по руках і ногах» і його це віддаляє від жінки.

Три любовних стани чоловіків:

 

  • Перша стадія — закоханість. Закоханість у чоловіка припадає на період, коли відносин між чоловіком і жінкою ще немає. Саме в цей період, чоловік найбільше прагне здивувати свою обраницю. Чоловік в цей момент вразливий, відчуває найрізноманітніші почуття. Невпевненість змінює спокій і, нарешті, повне щастя. Невпевненим чоловік буде залишатися до того моменту, поки не зрозуміє що настала перемога!
  • Друга стадія — відносини склалися. Дуже важливий період у відносинах — це, як раз початок. Зараз закрадається майбутнє, подальша поведінка чоловіка. Оцінка того, що відбувається, дозволеного і визначення свободи.
  • Третя стадія — чоловік любить. Це і є сімейні відносини. Психологія цього періоду в підсвідомості чоловіка дуже схожа на першу стадію.

Психологія чоловіка дуже відрізняється від жіночої. І не тільки в любові. Але чоловіка можна зрозуміти, якщо розібратися в цьому. І якщо зробити це, дівчина полегшить життя самій собі, їй стане набагато простіше. Вона зможе розуміти поведінку чоловіка і навчиться себе правильно з ним вести.