Проза життя: як освіжити стосунки?

Початок любовних відносин дуже захоплюючий час. І саме тому хочеться проводити з коханою людиною максимально багато часу. Але буває і так, що після цукерково-букетного періоду ви практично відразу почали жити разом і вся романтика і пристрасть кудись пішли. Як освіжити стосунки, які втратили колишню гостроту? Ми допоможемо практичними порадами і підкажемо, як зробити так, щоб відносини зводилися не тільки до перегляду серіалів і періодичного стандартного сексу

osvezhit-otnoshenia· Час на себе. Дайте і собі, і своїй половинці можливість відпочити і провести час на самоті. Навіть якщо ви весь час проводите разом, і оточуючі вважають вас ідеальною парою, присвятіть трохи часу собі, інакше ваші відносини загрожують перейти в стадію не хочу його/її бачити. Наприклад, ви можете з’їздити з подругою в невелику подорож, а коханого відправити з друзями на риболовлю на кілька днів. По-перше, так у вас з’являться свіжі відчуття, якими ви зможете поділитися. А по-друге, ви будете дуже раді один одного бачити після розлуки.

· Не сприймайте чоловіка як подружку. Освіжити відносини допоможе і те, як ви ставитеся один до одного. Навіть якщо ви можете говорити з ним на будь-які теми, залиште чисто жіночі секрети при собі. Повірте, йому зовсім нема чого знати, що у вас з’явилася нова розтяжка на животі, або що тижневі заняття в спортзалі не принесли бажаного результату, і ви як і раніше вважаєте себе товстою. Повірте, ваш коханий любить вас саме такою, якою ви є, тому не треба акцентувати увагу на мінусах. Краще говоріть про плюси (не тільки свої, але і його).

· Тікаючи від сірих буднів. Просто на кілька днів сховайтеся від всіх. Для цього зовсім не потрібно летіти на курорт. Можна просто зняти номер в готелі, навіть у своєму місті і пограти в рольову гру. Уявіть, що ви коханці, які зустрічаються таємно від усіх. Важливе не місце, важлива сама атмосфера, а створити її ви можете самостійно і з мінімальними витратами.

· Згадайте молодість. Сходіть на концерт групи вашої юності. Ну і нехай, що вашого коханого не було за часів ващої молодості. Музика здатна навіювати романтичні спогади, а всі погані емоції з часом забуваються. Потанцюйте (навіть вдома) під музику, яка грала колись на дискотеках, і ви дуже швидко зрозумієте, як освіжити стосунки.

· Секс. Так, це сама банальна порада щодо того, як можна освіжити стосунки. Але, як не дивно, вона же і сама дієва. Коли люди живуть разом, час на секс поступово кудись зникає, так як інтиму заважають справи або втома. Експериментуйте. Купіть тематичний костюм для рольової гри або займіться сексом в незвичному місці. Ця порада особливо актуальне для тих пар, у яких секс трапляється в кращому випадку кілька разів на місяць.