Проводимо дачний сезон з дітьми

Після закінчення зимових холодів і початку теплих днів ви нарешті готові приступити до дачного сезону. Напередодні ви продумали, що і де посадити, вирішили оновити інтер’єр і купити двері, поповнили садовий інвентар. І ось, здавалося б, все. А чиподбали ви про цікаве і безпечне дозвілля для ваших дітей (онуків)? Якщо ні, тоді, прочитавши деякі поради ви зможете легко створити умови для корисного, безпечного і цікавого відпочинку за містом юним дачникам. Отже, що ж вам потрібно зробити?

94747_536b6c40b65c7536b6c40b65feПідготувати територію

Швидше за все, перше, що прийшло вам на розум — це підготовка спеціально обладнаного дитячого майданчика. Тут можна помістити пісочницю з навісом або без, невелику гірку, підвісні гойдалки та інше. Вашим малюкам буде, де проводити час, граючи у веселі і захоплюючі ігри. Додайте сюди невеликий надувний басейн, і зможете влаштувати справжній пляжний відпочинок для дітей. Тільки обов’язково будьте присутніми поруч з ними під час водних процедур.

Діткам постарше ви можете на грядках виділити невелику ділянку, де вони зможуть посадити власний маленький город і доглядати за ним. Звичайно, для цього вам потрібно буде запастися спеціальним дитячим інвентарем і показати юним городникам правила його використання. Розкажіть, як відбувається процес росту рослин, і запропонуйте дитині поспостерігати за ним. Це прекрасний спосіб привчити дитину до праці і відповідальності, що є дуже важливим елементом виховання.

Обладнати будинок

У будинку, де буде дитина проводити час, має бути чисто і досить тепло. Обов’язковою умовою здорового відпочинку є відсутність паразитів і систематичне прибирання житлових приміщень. Навесні і пізньою осінню ночі за містом можуть бути дуже холодними, тому в будинку бажано мати систему обігріву або спеціальну техніку.

Якщо у вашому будинку є сходи з дерева, то вони повинні обов’язково мати перила або іншу огорожу. Переконайтеся в тому, що малюк зможе ними користуватися так, щоб не завдати собі шкоди.

Важливі моменти

Намагайтеся не розкидати інвентар по території, оскільки діти можуть поранитися об нього.

Не використовуйте шкідливі для здоров’я хімікати, які можуть нашкодити дитині.

Завжди майте в запасі теплі речі і набір для дощу (непромокальний плащ, парасолька, гумові чоботи).

У домашній аптечці на дачі повинно бути все необхідне для того, щоб швидко надати першу допомогу, якщо трапиться якась неприємність.

Приємного відпочинку вам і вашим дітям!