Протеїн для схуднення. Частина 2

Наскільки важливим є протеїн для схуднення і як він працює? Велика кількість програм для схуднення передбачає повну відмову від вживання м’ясних продуктів. Єдиний плюс, якщо дієта передбачає вживати в необхідну кількість яєчних білків або сиру для компенсації нестачі білка. Це має безпосереднє відношення до гречаної, овочевій дієті і т. д.

protein-dlya-pohudeniya.jpg-300x199Для нашого тіла білок є будівельним матеріалом, ось чому так потрібно вживати замінник білка спортсменам. При недостатній кількості білка в організмі крім того, що відбувається спалювання м’язів, так ще з’являються й інші проблеми: ламкість нігтів, волосся. Немає сенсу позбавлятися від зайвої ваги способами, які шкодять власному здоров’ю. Прийом такої речовини, як протеїни, для схуднення сприятиме уникненню різних проблем, які можуть бути викликані нестачею білка в організмі.

Ще одним безсумнівним плюсом схуднення за допомогою замінник білка є те, що речовина відрізняється досить високою ситністю. При невисокій калорійності коктейлів на основі протеїну, вони здатні на тривалий час позбавити Вас від відчуття голоду, що особливо важливо при позбавленні від зайвих кілограмів.

Який протеїн вибрати для схуднення?

 
Добавки на основі замінника білка виготовляються із стандартних продуктів харчування. Тим не менше, їх існує кілька типів, що відрізняються за своїм походженням. Різні типи протеїну виробляються з різних продуктів і характеризуються різними властивостями. Так який же протеїн для схуднення вибрати? На це запитання однозначної відповіді не існує: необхідно вибирати добавку, яка буде підходити саме для Ваших цілей.