Протеїн для схуднення. Частина 1

В даний час, всіх людей, які незадоволені формами своєї фігури можна поділити на дві категорії: одні прагнуть схуднути, інші ж збільшити м’язову масу.

chi-varto-priymati-proteyin-dlya-shudnennya_463Слід зауважити, що протеїн для схуднення характеризується своєю універсальністю: добавки з протеїну відмінно підходять і для збільшення м’язової маси і для схуднення. По своїй суті протеїн – це концентрований порошок з великим вмістом білка. А білок в свою чергу є найважливішою складовою нашого раціону харчування. Основною перевагою концентрату замінника білка перед стандартною їжею з високим вмістом білків є повна відсутність «непотрібних бонусів», таких як вуглеводи і жири.

Як позбутися від зайвих кілограмів за допомогою протеїну?

 
Для того щоб позбутися від зайвих кілограм (за допомогою протеїну чи ні), в першу чергу необхідно забезпечити недолік калорій в раціоні харчування. У природі функціонує закон збереження енергії. Енергія не утворюється вакуум і не зникає в нікуди. Для схуднення необхідно з їжі отримувати менше енергії, ніж Вам потрібно. У цьому випадку відсутню енергію організм буде виробляти з своїх жирових запасів.

Тоді чому протеїни, для схуднення такий ефективний? Як зазначалося вище, концентрований протеїн у вигляді порошку для схуднення являє собою ідеальне джерело білка, оскільки не містить калорій, які виходять з вуглеводів і жирів. Природно, можна позбутися від зайвих кілограм і без допомоги замінника білка, однак для цього необхідно організувати забезпечення організму потрібним об’ємом білка, але при цьому дотримуватися добового ліміту калорій буде складніше.