Простий спосіб очищення організму від токсинів

Як і будь-яке лікування, так і очищення організму від токсинів необхідно проводити комплексно. Тому що, чим краще буде працювати кожен орган, тим краще ви себе будете почувати. Щоб зробити очищення організму від токсинів в першу чергу потрібно почати з голодування. «Голодування» — звучить, звичайно страшно, але поголодувати всього один день не надто важко.

2img_10_5-728x484Всі токсини накопичуються в травному тракті, а їх звідти необхідно вивести терміновим чином, тому і починаємо саме з одного дня голодування, далі вже можна харчуватися так, як ви звикли. Але, у свій раціон необхідно буде включити не тільки свіжі овочі і фрукти, а також ще кілька продуктів, які прискорюють процес очищення організму (часник, цибуля, імбир, кориця). Звичайний чай також на деякий час слід замінити на різні фіточаї, які будуть володіти сечогінним ефектом. Придбати комплекс для глибокого очищення організму ви можете на сайті www.pobedi2.ru вже зараз.

Завдяки саме сечогінному ефекту посилюється відтік лімфи, а саме вона забирає з організму всі непотрібні і «шкідливі» речовини. Чистку організму від токсинів в домашніх умовах прийнято проводити із застосуванням рисової або сокової дієти. Якщо рисова до душі, то необхідно протягом місяця вживати виключно шліфований рис, запарений за особливим способом. А ось з вибором сокового очищення куди простіше, необхідно вживати протягом 10 днів сік з овочів (в рівній пропорції поєднувати гарбуз, буряк, моркву і яблуко).

Чудово допомагають вивести токсини з організму сауни. Всім відомо, що в момент розпарювання на шкірі відкриваються всі пори, і таким чином очищення відбувається досить швидко. Для позбавлення від токсинів багато людей проводять пілінг всього тіла. Його найкраще робити безпосередньо перед походом в сауну. Зараз існує навіть певний вид масажу (лімфоїдний), проводять його хвилеподібними рухами. Виводити токсини, як виявляється не надто й складно, в деяких випадках, як з сауною, навіть приємно.

Слідкуйте за станом свого здоров’я!