Прості способи прискорення метаболізму

Є жінки, які здатні їсти все підряд і мати гарну фігуру, а є жінки яким не дозволено з’їсти зайвий шматочок, адже він одразу ж перебирається з рота на сідниці. У чому різниця між цими двома жінками? У першої метаболізм дуже швидкий, а у другої дуже повільний.

1467292165_i-hudayaСам же метаболізм — це здатність організму до швидкому розщеплення, переробки і виведення залишків їжі. Цікаво, що сам метаболізм споживає дуже багато енергії, тобто мало того, що ви самі по собі витрачаєте півтори тисячі калорій на фізичну і розумову діяльність, так ще й швидкий метаболізм споживає близько тисячі калорій. При посилених же навантаженнях, ви самі витрачаєте в два рази більшу кількість калорій, і ваш метаболізм також збільшує продуктивність. Це вкрай цікава особливість організму, яку просто необхідно використовувати на благо своєї фігури.

Перший і самий елементарний спосіб прискорення метаболізму — пиття чаю і кави, бажано пити теплі і гарячі напої, так організм спочатку буде витрачати енергію на охолоджені рідини, потім на спробу переробки, а в чистому підсумку від напоїв калорій не отримує. Але при цьому потрібно дотримуватися умови, ніякого цукру або вершків в напоях бути не повинно, вони будуть працювати в мінус.

Другий спосіб — споживання гострої їжі. Звичайно, тут потрібно бути гранично обережною, бо надмірно гостра їжа може залишити опіки на шлунку, але при адекватних обсягах гостроти — це піде лише на користь.

Для прискорення метаболізму потрібно полюбити цитрусові, так як сік з високим вмістом кислот провокує швидке перетравлення вже з’їденої їжі, плюс на переробку самого вітаміну С йде багато калорій.

Наступне правило полягає у використанні каталізаторів: кориці, кардамону і кінзи. Вони є активними жироспалювачами і рекомендовані як добавка в абсолютно будь-яку їжу, чим більше співвідношення таких приправ до їжі, тим менше калорій осяде після застілля.

Температура проживання повинна бути високою, інакше в холодних умовах організм почати накопичувати жирок, щоб було чим зігрівати тіло. Відповідно, при високих температурах організму просто нема чого накопичувати жир. Це, буквально відкриття для тих, хто не міг зрозуміти, чому влітку навіть без дієт і підвищених навантажень всі худнуть, а взимку можна сидіти на жорсткій дієті, бігати і стрибати, а стрілка ваг буде на колишньому місці. Але це палиця з двома кінцями. В прохолодних умовах шкіра завжди в тонусі, а ось в теплі ні, бо крім тепла потрібно ще й дотримуватися правила контрастного душу.

Виявляється, що ті хто багато сплять, більше 8 годин, не товстіють, а навпаки худнуть. Комфортні умови і відпочинок тіла допомагає розслабитися, та спалити кілька сотень зайвих калорій. Ну і звичайно, поки дама спить, вона не їсть.

Таких ось принципів дотримуються всі жінки з швидким метаболізмом, і саме вони допомагають прискорити його тим, у кого метаболізм від природи повільний.