Прості правила для профілактики грипу

Щорічно мільйонам людей доводиться стикатися з таким неприємним захворюванням, як грип. Деяким і зовсім випадає відчути всі віруси по кілька разів за сезон, в зв’язку з чим виникає цілком логічне запитання — як захиститися від грипу?

66b60009314b7299d60f2da875da9dfcНасправді немає нічого важливішого за профілактику, саме вона допомагає людям якщо не уникнути грипозного захворювання, то хоча б стійко і без шкоди для здоров’я перенести його.

Отже, в чому ж полягають найпростіші методи профілактики грипу?
Абсолютно кожній людині слід усвідомити одне правило: профілактика грипу — це не сезонна міра, це постійна робота над собою. Природний захист організму формується зсередини і це стосується не тільки сезонних простудних захворювань, але і цілого ряду хронічних патологій.

Якщо ви постійно сидите на дієті або зловживаєте фаст-фудом, при цьому лягайте спати пізно, а встаєте рано, а на роботі вас переслідують постійні неприємності, через що ви перебуваєте в постійному стані стресу, то про міцний імунітет можете забути назавжди. Змініть власне ставлення до реальності і власного харчування, і незабаром ви помітите, що стали відчувати себе набагато краще, а вірус грипу і ГРВІ атакуватимуть набагато рідше.
Якщо вам не вдається привести свій графік в норму, а регулярне харчування аж ніяк не поєднується з умовами вашої роботи, тоді вам потрібно підтримувати організм за допомогою спеціальних засобів. Сучасні противірусні препарати, наприклад, мають максимальну безпекою для здоров’я, але при цьому сприяють підтримці імунітету, захищаючи тим самим вас не тільки від грипу, а й від усіх інших типів вірусної інфекції.
Для профілактики грипу можна використовувати засоби народної медицини. Дані заходи варто застосовувати не тільки в періоди підвищеного ризику інфікування, а й протягом усього року.

 

  • Цибуля і часник. Ці два компоненти повинні бути присутнім на вашому столі регулярно.
  • Вітамінізовані чаї, напої, натуральні склади. Найчастіше їх основу становлять ягоди і фрукти з підвищеним вмістом вітаміну С. Наприклад, калина, горобина, смородина, лимон. Додаючи до цих продуктів мед, ви тільки підсилите їхню цілющу дію.
  • Ефірні олії для інгаляцій. Наприклад, вираженою противірусною дією володіє олія евкаліпта, ялиці, чайного дерева, тому їх сміливо можна використовувати для профілактики грипу.
  • Морська сіль. Вона ефективна для профілактики в будь-якому вигляді, її можна використовувати для промивання носа (1-2 рази на тиждень), для штучної галокамери (курсові відвідування 1 раз в квартал), для полоскання горла, для парових інгаляцій.

Ставтеся до свого здоров’я уважно протягом усього року, не перенапружуйте свій організм, виконуйте профілактичні рекомендації, і вірус грипу омине вас стороною в будь-який час року!