Прості поради щодо використання конопляного насіння

Останнім часом багато людей стали прихильниками здорового і активного способу життя — регулярні заняття спортом, правильне збалансоване харчування дозволяють поліпшити фізичну форму, оздоровити організм і поліпшити самопочуття.
13473811_1131771486864833_304433774_nТим, хто активно займається фізичними навантаженнями необхідно включити в раціон харчування енергетично цінні продукти. Дуже корисно вживати горіхи різних видів, насіння кунжуту, льону, соняшнику, гарбуза, насіння конопель, зелень і прянощі, спеції.

Сьогодні є можливість придбати конопляне насіння в магазинах здорового харчування і додавати його в салати, каші, коктейлі. Крім того, можна придбати випічку з додаванням конопляного борошна і мюслі. Насіння конопляне має тонкий горіховий смак, швидко насичує і забезпечує енергією.

Завдяки унікальному складу насіння конопель дозволяють нормалізувати роботу багатьох систем і органів людського організму, допомагає в лікуванні і профілактиці захворювань серцево-судинної, дихальної, нервової системи, покращує стан волосся, шкіри, нігтів, м’яко очищує організм, дозволяє нормалізувати метаболізм і тримати вагу в нормі.

Незвичайне конопляне насіння

Крім того, що конопля широко використовується у виробництві різних матеріалів, що відрізняються високою міцністю, конопляне насіння дозволяє виробляти якісні товари, в медицині, косметології та фармакології широко використовуються олія і насіння конопель.

Насіння конопляне можна вважати справжньою скарбницею корисних речовин. У ньому міститься рекордна кількість вітамінів, амінокислот, білків, жирних кислот, а також Омега-кислоти, клітковина, фітин, глобулінові білки, мідь, залізо, фосфор, магній, йод, калій, марганець, сірка та багато інших мікро- і макроелементів (причому в оптимальному співвідношенні).

Застосування в якості добавки до раціону (звичайно ж, суворо дозоване і після консультації у фахівця) допоможе нормалізувати роботу коронарної системи, очистити і зміцнити судини, нормалізувати сон і поліпшити мозкову діяльність, поліпшити роботу травного тракту, позбутися від багатьох захворювань і проблем зі здоров’ям.

Збалансований вміст мінералів і вітамінів, жирних кислот і амінокислот дозволяє поліпшити стан шкіри (також позбутися від багатьох шкірних захворювань) і волосся, завжди мати відмінну фізичну форму і прекрасний зовнішній вигляд.