Проста дієта для швидкого схуднення

Зараз мільйони людей у світі використовують дієти для того, що б скинути зайві кілограми, і всім їм потрібна проста дієта для швидкого схуднення. Але ніхто з них не замислюється про те що дієти призначені для лікування людей із захворюваннями, яких у більшої частини людей немає.

Kak-pohudet-na-10-kg.-za-2-nedeli.-Effektivnaya-dieta1Якщо взяти будь-яку хорошу енциклопедію або словник з медицини, то зустрінеш досить велику кількість визначень до поняття дієта. Але всі вони зводяться до одного.

Дієта в перекладі з грецького — спосіб життя або режим харчування. Тобто це режим харчування розроблений індивідуально для кожної людини в залежності від її способу життя, розпорядку дня і внутрішніх потребах організму для його розвитку і нормального функціонування. З цього випливає, що будь -яка дієта, яку вам порадили може стати успішною для вас приблизно в 5% випадків. Якщо звичайно цю дієту спеціально для вас не розробляли фахівці, але таке зустрічається рідко, так як це вам обійдеться в хорошу суму.

Якщо вам потрібна проста дієта для швидкого схуднення, а грошей на фахівців немає, то я б рекомендувала цю:

Всі ваші проблеми із зайвою вагою криються в голові, а точніше в мозку, звичайно якщо у вас немає інших захворювань, які лікуються дієтою. Справа в тому що перше, що вам потрібно зробити, так це поміняти своє мислення і погляди на прийняття їжі. Нічого виключати зі свого раціону не потрібно. Ви можете їсти що хочете, але потрібно дотримуватися певних правил:

1. Не вживати їжу після 18.00 або за 4-5 годин до сну.

2. Пити в день 2 — 3 літри води не рахуючи чай та каву.

3. Зменшити кількість вживання смаженої їжі, цукру, солодощів та борошняних і кондитерських виробів. Це піде вам на користь не тільки для фігури, але і для багатьох життєво важливих органів.

4. Вам потрібно встановити розпорядок дня і приблизний час вживання їжі і їсти завжди у відведений час. При чому, якщо у вас не вийшло поїсти у відведений час, то потрібно вже дотерпіти до наступного відведеного часу.

5. Потрібно запам’ятати, що вам не обов’язково харчуватися 3-4 рази на день. Ви можете харчуватися 7-8 разів на день, але порції їжі повинні бути такі, що б ви встаючи з-за столу все ще відчували несильне відчуття голоду.

6. Потрібно включити в свій розпорядок дня фізичні вправи. Це може бути тренажерний зал, басейн або якісь вправи, які ви зможете виконувати вдома. Який спосіб ви виберете не має значення. Має значення тільки те, що це має відбуватися постійно.

Ось така проста дієта для швидкого схуднення запропонована мною допоможе вам не тільки прибрати зайві кілограми, але і відчути себе енергійніше протягом дня.