Прокат авто в Україні та водійський стаж

Останнім часом і без того популярна послуга оренди авто знайшла дуже багато шанувальників. У даного способу пересування багато плюсів і переваг, особливо якщо порівнювати його зі звичайним використанням таксі або вже тим більше, громадського транспорту.

prokatВикористовуючи прокат авто, ви зможете відчувати максимум переваг цього сервісу, серед яких:

 

• абсолютна свобода дій;
• економія вашого особистого часу і фінансів;
• відмінна можливість особисто планувати ваш маршрут.

Водійський стаж і оренда авто — чи є взаємозв’язок?

Вас може дещо здивувати факт, що багато українських компаній, що надають автомобілі в оренду, вимагають наявності у водія стажу водіння від 2-х років. Хтось сприймає це, як банальну примху автотранспортних компаній, а інші і справді вважають, що така міра — вкрай продумана і усвідомлена, особливо для безпеки самих же водіїв. В тому числі, багато страхових компаній на момент укладення договору на певні види страхових послуг вводять певні обмеження не тільки за віком, а й за стажем водіння.

Сьогодні багато українських автотранспортних компаній пропонують своїм клієнтам (місцевим жителям і приїжджим громадянам) послугу оренди автомобілів.

Як правило, автопарк таких компаній включає достатню кількість автомобілів:

• імпортного;
• вітчизняного виробництва.

У зв’язку з цим кожен клієнт може вибрати ту модель і марку авто, яка припаде йому до вподоби. В тому числі, серед автомобілів, запропонованих в оренду — машини як середнього і економ-класу, так і автомобілі:

 

• представницького;
• преміум-класу.

На даний момент в Україні працює дуже багато подібних компаній, де ви можете взяти авто в оренду.

Аренда машины в киеве — сервіс не тільки для заможних людей, але також і для осіб із середнім рівнем достатку. Таким чином, будь-яка людина, яка звернулася за допомогою в такий сервіс зможе з легкістю підібрати автомобіль в прямому сенсі «по кишені». Подібні автотранспортні компанії України здатні здавати автомобілі в оренду як без водія, так і разом з ним. Все залежить від характеру поїздки, її тривалості та в цілому від ваших планів і наміченого маршруту.