Прогулянки з малюком в колясці

Гуляти з дитиною необхідно, хоча деякі вважають це заняття нудним. Насправді ж це зовсім не так. Адже в подібні моменти і мама, і малюк відчувають чимало радісних моментів, вся справа в правильній організації і чітко поставлених цілях.

cf4e023c0dde75890c20d049925efe70_800x600Прогулянка навесні

Маленькі діти щодня відкривають для себе щось нове і набираються вражень, адже це зовсім інша обстановка ніж удома. Вуличні звуки, різні предмети навколо, все викликає захоплення та інтерес у малюка. Необов’язково захоплювати дитину якимись іграми, якщо вона не спить у колясці. Просто спостерігайте за її реакцією. Розмовляйте з малюком, звертаючи його увагу на дерева і пташок. В даний момент відбувається розвиток дитячого мислення та допитливості. Дитина вчиться розуміти мову і значення багатьох слів.

При гарній погоді, коли малюк не спить, опустіть капюшон коляски, дозволивши тим самим йому розглядати все, що його оточує, людей, будинки, проїжджаючі мимо машини, дерева. Гра світла, що виникає від сплетіння гілок дерев, буквально заворожує маленьку дитину. По можливості якомога частіше вибирайтеся в парк, не обмежуючись прогулянками біля будинку.

Іноді виймайте малюка з коляски, концентруючи його увагу на всьому, що вас оточує і розповідаючи про це.

Чим зайняти малюка під час прогулянки?

Крім існуючого навколо, можна урізноманітнити враження малюка прихопивши з собою мильні бульбашки. Діти заворожуюче спостерігають за бульбашками, намагаючись їх схопити долоньками завзято сміючись при цьому.

А ще можна запастися хлібом і погодувати ним голубів. Напевно малюкові буде цікаво не тільки спостерігати за подіями, але і самому взяти участь у процесі кинувши їм шматочок хліба.