Профілактика викидня або що необхідно зробити, плануючи вагітність. Частина 2

Будь-які статеві інфекції, також є причиною неправильного розвитку ембріона і подальшого його вигнання. Знову ж все зводиться до обстеження, на цей раз лабораторного на виявлення вірусів, яке повинні пройти обидва партнера. Kak-predotvratit-ugrozu-vykidysha-na-rannih-srokah

І звичайно ретельне лікування в разі їх виявлення. Взагалі, будь-які запальні процеси організму, з підвищенням температури, можуть стати причиною переривання вагітності. Це може бути: запалення статевих шляхів, грип, звичайна ангіна або запалення, що вимагають хірургічного втручання, наприклад апендицит. Саме тому, майбутня мама повинна бути особливо обережною, слід відповідально підходити до стану свого здоров’я, берегти його і намагатися не вступати в контакт з хворими людьми. Крім того, жінки дітородного віку повинні проходити обов’язкову вакцинацію від краснухи. Це небезпечне захворювання спричиняє медичне втручання для переривання вагітності.

Причини імунного характеру, зокрема розбіжність резус-фактора плоду і матері можуть також викликати викидень. Але під пильним наглядом лікаря, такі вагітності дуже часто проходять благополучно і закінчуються народженням малюка.

Можна назвати ще багато причин, які є причиною переривання вагітності, але висновок один: плануючи свою вагітність, обов’язково пройдіть ретельне обстеження організму. Це стосується і тата теж. І тоді здоровий і рожевощокий малюк, стане для вас заслуженою нагородою!