Профілактика викидня або що необхідно зробити, плануючи вагітність. Частина 1

Все як завжди, і немає ніяких зовнішніх ознак і проявів, але дві червоні смужки тесту впевнено говорять: ти скоро станеш мамою. Бездушні прилади поки не в силах вловити зародження ще одного життя, і тільки серце матері знає — вона є. Які ж приємні і солодкі ці миті!

vykidysh-na-rannem-sroke-kak-vygljadit-prichiny-i-posledstvija-samoproizvolnogo-vykidysha-3І раптом блаженні хвилини очікування материнства, яке наближається перериваються страшним словом — викидень… За статистикою 20% вагітностей закінчуються цим зрадницьким вироком на початковій стадії, коли навіть материнське серце ще не в силах вловити зміни у своєму організмі.

Що ж робити в першу чергу?

Ні в якому разі не треба замикатися і ставити «хрест» на собі, як і не потрібно всіма силами прагнути до настання нової вагітності. Найважливіше — просто зупинитися і подумати. Прийміть правильне, адекватне і обдумане рішення, воно і буде найкращим — пройдіть консультацію у гінеколога, повне обстеження організму і виявлення причин викидня.

Причини переривання вагітності

Неправильний розвиток ембріона, внаслідок перенесеного захворювання або нездорового способу життя, шкідливі звички — все це провокує викидень на дуже ранніх термінах вагітності. В даному випадку, до настання нової вагітності партнери повинні обов’язково пройти повне обстеження.

Гормональні порушення в організмі жінки, підвищений тонус матки — ще одні причини ранніх викиднів.