Профілактика проблем потенції

Проблеми потенції все частіше проявляються навіть у зовсім ще юних молодих людей. Якщо ж мова піде про чоловіків більш зрілих, то практично у кожного можна відзначити ті чи інші відхилення від норми — низьке лібідо, відсутність ерекції, передчасне сім’явиверження. Подібний список можна продовжувати ще дуже довго. Однак факт залишиться фактом — статеве життя відрізняється від нормального, самооцінка знижується, якість життя падає. Що можна зробити в цій ситуації? Чесно кажучи, виходи є два: змиритися або діяти. А якщо ви не хочете опинитися в такій ситуації і відчути весь негатив від імпотенції, то найкращим рішенням стане профілактика проблем потенції. Причому чим раніше ви почнете її проводити, тим більшої результативності зможете досягти. Нижче наведемо поради, які зможуть допомогти вам до досить солідного віку насолоджуватися радощами сексу.

1506332745_f2Профілактика проблем потенції:

 

  • Правило №1. Не допускайте перегріву або переохолодження. Обидва ці стани згубно впливають на сексуальне здоров’я чоловіка. Наприклад, результатом перегріву може запросто стати безпліддя — стародавні люди цей метод якраз використовували для запобігання небажаної вагітності, так як при перегріві, сперматозоїди стають недостатньо рухливими. При переохолодженні ж з’являється серйозний ризик розвитку простатиту, який є причиною імпотенції в більшості випадків. Якщо ви хочете відновити потенцію, то рекомендуємо відвідати сайт https://mirotzyvov.com/semental-pravda-ili-razvod-realnye-otzyvy-otritsatelnye-i-polozhitelnye/ вже зараз.
  • Правило №2. Спорт завжди. Ніколи не дозволяйте собі вести сидячо-лежачий спосіб життя. Навіть у самої зайнятої людини завжди знайдеться хоча б 15 хвилин для спортивної розминки. Не забувайте, що при низькій руховій активності, кров перестає правильно циркулювати, відповідно і не всі органи будуть отримувати необхідне живлення. У тому числі і статеві органи будуть страждати.
  • Правило №3. Не переїдайте. Зайві калорії переходять в жирові клітини. А чим більше жиру, тим більша у вас вага. Чим більша вага, тим важче виконувати навіть прості маніпуляції. У тому числі вам стане складно займатися сексом, а організм відповість моментально — потенція почне згасати.
  • Правило №4. Правильний режим дня. Обов’язково продумуйте свій режим дня. Передбачити в ньому потрібно не тільки посиденьки з друзями і роботу, але і нормальний сон, збалансоване харчування і спорт.
  • Правило №5. Ні — пиву. Може бути, ви і не знали, але саме в цьому пінному напої знаходяться жіночі гормони рослинного походження. Чим частіше ви будете проводити час за кухлем пива, тим більше в вашому організмі буде жіночих гормонів. Відповідно, кількість чоловічих гормонів зменшиться. Чи готові ви до такого?
  • Правило №6. Вправи Кегеля. Даний комплекс по праву можна назвати унікальним. Завдяки йому можна провести профілактику простатиту, збільшити тривалість ерекції і посилити її. А ще виконувати їх можна цілий день — непомітно для оточуючих.
  • Правило №7. Корисні властивості продуктів. Є цілий ряд продуктів, прийом яких в значній мірі підвищує потенцію, тому вони цілком можуть застосовуватися, як профілактика проблем потенції. Наприклад, дуже корисними є такі буденні продукти, як насіння, фініки, фундук, селера, мед — все це нескладно буде включити у свій щоденний раціон.

Як бачите, профілактика проблем потенції — в принципі справа досить проста. Все ґрунтується на здоровому глузді і дбайливому підході до власного організму. Тому при бажанні, ви точно зможете досягти бажаного результату.