Профілактика недостачі вітаміну Д3

Для того щоб в організмі забезпечувалося нормальне регулювання обміну фосфору і кальцію, необхідно підтримувати рівень вітаміну Д. Саме він впливає на зростання клітин, і на правильну і здорову відповідь імунної системи. Згідно з дослідженнями, більшість росіян відчувають дефіцит кальциферолу. Тому дуже важливо вчасно поповнювати його рівень. Придбати вітамінний комплекс супрадин магическое драже можна за посиланням. Це можна зробити за рахунок правильного харчування. Розглянемо продукти, які сприяють поповненню запасів вітаміну Д в організмі.

Продукти з високим рівнем вмісту кальциферолу

Дефіцит та недостатня кількість вітаміну Д в організмі, сприяє розвитку остеопорозу та виникненню частих простудних захворювань. Період пандемії є максимально небезпечним для людей, які відчувають нестачу вітаміну сонця. Це пов’язано з тим, що саме кальциферол прямо впливає на імунну систему організму. Правильне харчування допоможе скласти свій раціон так, щоб у ньому були продукти, що містять кальциферол.

  • Перше місце посідає дикий лосось. Саме ця риба містить найбільшу кількість кальциферолу і є його щедрим джерелом.
  • Друге місце також займає риба. Оселедець є чудовою альтернативою дорогому лососю.
  • На третьому місці знаходиться продукт, який принесе не лише користь, але є ще й смачним делікатесом. Печінка тріски насичена достатньою кількістю кальциферолу.
  • Як не дивно, на четвертому місці є гриби. Якщо ви хочете отримати вітамін сонця з грибів, потрібно вживати тільки ті, що вирощені природним шляхом.
  • П’яте місце посідає яєчний жовток. При його вживанні також слід враховувати якого походження, і в яких умовах вирощений птах. Домашні яйця містять у 3-4 рази більше вітаміну, ніж вирощені на фабриках.

Вітамін Д

Наявність достатньої кількості вітаміну Д сприяє хорошій імунній відповіді організму на всі інфекції. Саме вітамін сонця допоможе вам захистити себе у період загострення інфекційних та вірусних захворювань. Якщо ви не можете отримувати його з харчових джерел, можна скористатися спеціально розробленими препаратами.

Як допомогти гарному засвоєнню вітаміну Д?

Перед тим, як приймати кальциферол, необхідно з’ясувати, який його рівень у вашому організмі. Консультація лікаря допоможе визначити необхідне дозування кальциферолу саме для вас. Він відноситься до жиророзчинних, тому найбільш повноцінно засвоюється при прийомі з невеликою кількістю жирної їжі. Також відмінне поєднання вітаміну Д із магнієм. Так можна зменшити ризик серцевих захворювань. Перед тим, як приймати вітамін сонця, слід виявити рівень вітаміну А. Він сприяє гарному засвоєнню кальциферолу.

Незалежно від того, за допомогою якого методу ви вирішили підвищити рівень вітаміну Д у своєму організмі, необхідно отримати консультацію лікаря. Надлишок, як і дефіцит кальциферолу можуть завдати неприємних наслідків вашому організму.