Професійні кисті — професійний макіяж

Правильна кисть для нанесення тонального крему і пудри так само важлива, як і сама основа для макіяжу. Перед першим використанням нову кисть необхідно промити, щоб видалити все зайве, що могло залишитися на кисті в процесі промислового виробництва. Найбільша кисть з вашого набору призначена для нанесення пудри.

 

Kisti-dlja-makijazhaНею наносять на обличчя фінішну пудру для того, щоб пом’якшити основу. Якщо ви ніколи раніше не наносили косметику професійними кистями для макіяжу, то будете виразно вражені різницею кінцевого результату.

Кисті для нанесення тіней призначені спеціально для того, щоб ви могли точно нанести на повіку потрібну кількість. Перевага таких кистей полягає в тому, що з їх допомогою ви можете змішувати відразу кілька кольорів, не забруднюючи при цьому тіні.

Ретельно промийте пензлі після використання, злегка просушіть їх за допомогою серветки і розкладіть просихати на паперовому або тканинному рушнику. Незайвим буде при цьому надати кисті потрібну форму, щоб запобігти її деформації.

Для точного макіяжу губ, як правило, використовується найменша кисть, якій можна акуратно нанести помаду в кожен куточок.

Давайте пензлям повністю просохнути перед кожним використанням. Час висихання залежить від розміру і щільності кисті. Належний догляд і регулярна промивка кистей забезпечить їх збереження і хорошу якість макіяжу.

Пензель для основи повинен бути плоским, з довгою щетиною.

Пензлем для підводки очей можна наносити рідкі тіні або розтушовувати звичайні для створення ефекту смокі айс.

Кисть для пудри використовується для видалення надлишків пудри з обличчя, нанесення макіяжу та усунення блиску.

Кисті для тіней призначені, щоб дати вам нанести саме потрібну кількість кольору, щоб макіяж не був схожий на помадку на торті.