Професійне і домашнє відбілювання зубів

Гарний зовнішній вигляд всіх людей, але особливо жінок включає красиву і чарівну посмішку і це перша ознака гарного догляду.

11162_photo_r (1)У чарівну посмішку включають не тільки добре обрану помаду або блиск, але щось набагато важливіше — зуби! Красива посмішка має на увазі білі зуби, що завжди справляє враження на людей навколо нас.

Серйозною проблемою у нас, є гігієна порожнини рота. Коли у половини населення нашої країни спостерігається потемніння зубів, лікування зубів затягується і догляд за зубами не провадиться. Сумна картина, чи не так? Широко відомі причини пожовтіння зубів, такі як кава, сигарети, різні ліки і так далі і все ж люди не звертають на це уваги.

Якщо ви хочете, щоб ваші зуби були білими, ми підкажемо вам різні способи, які вам обов’язково допоможуть!

Основні шляхи відбілювання зубів два: професійне відбілювання зубів у стоматолога або домашнє відбілювання з використанням різних зубних пластинок.

Професійні відбілювання зубів

Цей тип відбілювання зубів завжди проходить в кабінеті стоматолога. Великою перевагою цього виду відбілювання є те, що ефект відбілювання зубів буде видно швидко. Великий недолік тут, це ціна. Вона часто відштовхує жінок і чоловіків, які хочуть відбілити зуби.

Домашнє відбілювання зубів

Відбілювання зубів може бути виконано і в домашніх умовах. Якщо ви вирішили вибрати цей метод відбілювання зубів, ви повинні бути в змозі виконати всі кроки, описані в керівництві з експлуатації та дотримуватися часового діапазону, не пропускаючи жодного дня, інакше ви не зможете впоратися.

Для відбілювання можна використовувати соду або спеціальні системи, які зараз можна придбати в аптеках.

Який варіант ви виберете, залежить від вас і вашого доходу, я особисто рекомендую професійне відбілювання, але не варто недооцінювати системи для домашнього відбілювання!