Професійна косметика Lebel Viege – синонім абсолютної краси волосся

Хочете стати володаркою шикарного волосся? Тоді вам варто ближче познайомитися з японським брендом Lebel, що створює еталонну професійну косметику.

Чим старшим стаєш, чим краще розумієш, що до питання підтримки власної краси потрібно підходити фундаментально. Поки не було проблем із волоссям, з ним можна було поводитися практично як завгодно. Але негативний вплив навколишнього середовища, нескінченні випрямлення та укладки, тугі зачіски та шкідливі звички у харчуванні, невдалі фарбування та “хімія” зробили свою справу – до певного віку у кожної з нас накопичується шквал проблем із волоссям.

Чи варто в такому разі миритися зі «втомленим» волоссям? Ні в якому разі! Тільки цього разу необхідно ретельніше підійти до питання вибору доглядових засобів. Усім, хто хоче повернути волоссю здоров’я на молекулярному рівні, блиск та пружність, радимо звернути увагу на уход за волосами Lebel Viege, а також на сам бренд, який представлений в інтернет-магазині Lebel Store.

Філософія Lebel

Lebel — це японський бренд, отже, його відрізняє фундаментальний підхід до питання краси та здоров’я. Як і інші японські засоби, він не просто «склеюватиме» лусочки або заливатиме все силіконом для маскування недоліків. Навпаки — засоби проникнуть углиб волосся і займуться розв’язанням проблем зсередини.

Ще одна важлива відмінність Lebel – це курс на науковий підхід та використання передових технологій. Багато засобів, розроблених у лабораторіях Lebel, визначили майбутнє індустрії краси. Саме тут створюються передові СПА-комплекси для волосся, шампуні для відновлення, безпечні інноваційні барвники, засоби для ламінування, маски, спеціальний догляд за фарбованим волоссям та інші продукти.

Продукцію бренду Lebel часто використовують у салонах краси, але засоби підходять і для домашнього догляду. Один із найбільш хітових продуктів Lebel — багатоетапні програми «Абсолютне щастя для волосся», які здатні відновити навіть сильно пошкоджені локони.

Lebel – етичний бренд. Косметика не тестується на тваринах, а міжнародна організація РЕТА віднесла продукцію Lebel до етичних косметичних брендів.

Плюс саме Lebel упродовж багатьох років є постачальником японського імператорського двору.

Лінія Viege

Сила лінії Viege полягає у здатності підняти внутрішню силу тьмяного волосся, яке страждає від вікових змін.

Боротися з облисінням, у тому числі після пологів або хвороби, допоможе есенція для відновлення волосся Lebel Viege Medicate Essence. Натуральні компоненти та запатентований комплекс проникають углиб волосся і творять свою магію зсередини.

Для відновлення тонкого волосся підійде засіб Lebel Viege Oil зі скваланом, олією буролистки та ще 12 видами рослинної олії. Натуральні олії нададуть сили та повернуть здоров’я волоссю.

Вірним помічником у боротьбі за молодість волосся стане також спрей Lebel Viege Root Care Mist з ізофлавонами сої та екстрактом яблук. Він чудово прибирає відчуття стягнутості, сверблячки та лущення, допомагає волоссю зберігати необхідну вологу і виглядати «живим», «помолоділим».

Професійна косметика Lebel точно сподобається тим, хто серйозно ставиться до здоров’я та краси волосся, і хоче отримувати догляд салонного рівня, не виходячи з дому.