Продовжуємо жити після розлучення

Розлучення — це, без сумніву, важкий період для будь-якої людини. Багатьом здається, що після розлучення життя зупинилося або зовсім закінчилося. Але цю подія потрібно постаратися прийняти і починати будувати своє життя заново.

life-after-divorceПерше, що ви повинні зробити після розлучення, це позбавитися від всіх предметів, які можуть вам нагадати про минуле життя. Цілком хорошим рішенням буде зробити в квартирі ремонт. Крім того, що ви будете відвернені від негативних думок, зміниться звична для вас обстановка. Відвідайте раніше незвідані вами місця, кафе, музеї або кінотеатри.

Не варто спілкуватися з колишнім чоловіком. Винятком може бути лише та ситуація, коли у вас є спільні діти. Але навіть при цьому зведіть спілкування до мінімуму.

Постарайтеся з головою піти в кар’єру. Звичайно, відразу після розлучення ваша голова і емоції не будуть налаштовані на роботу, але з часом ви втягнетеся в трудові будні і станете менше думати про свою проблему.

Дуже корисно для подолання емоційного після розвідного бар’єру змінити обстановку, а ще краще влаштувати собі поїздку для відпочинку. Побачивши нові місця і завівши нові знайомства, до вас прийде розуміння, що життя прекрасне.

Після розлучення розвивається комплекс неповноцінності. Не потрібно постійно в собі шукати причину розлучення. Обов’язково знайдеться людина, яка буде вас цінувати такою, якою ви є.