Процедури для вій

Кожна жінка мріє про красиві і пухнасті вії, і це стало можливим. Пропонуємо вам косметичні процедури, які зроблять ваш погляд більш виразним і привабливим. Багато жінок мріють не витрачати свій дорогоцінний час на макіяж, при цьому виглядати молодо, красиво і привабливо. У цьому вам допоможуть професійні майстри, які пропонують спробувати біозавивку, напівперманентну туш і нарощування вій.

sn__6166_2Вже досить давно в косметичні процедури увійшли послуги з нанесення напівперманентної туші і біозавивка вій, які можна поєднувати з фарбуванням брів, а також нарощуванням. Разом ці процедури виглядають просто чудово. Уже багато жінок і дівчата активно користуються цими косметичними процедурами та відгуки просто приголомшливі.

Процедура биозавивки вій здійснюється на будь-яких видах волосків. Розробники постаралися і створили матеріал для біозавивки гіпоалергенним, що дозволяє робити процедуру навіть вагітним жінкам. Справа в тому, що матеріал зроблений з якісних речовин, які жодним чином не впливають на організм людини. Завивка робиться в середині вій, що не дає гелю потрапляти на ніжні ділянки шкіри і слизову оболонку рогівки. Форму завивки волосків ви можете вибрати самостійно. Матеріали настільки щадні, що відразу ж після проведення цієї процедури можна зробити фарбування вій або ж нанесення напівперманентної туші.

За допомогою напівперманентної туші ви зможете залишатися з нафарбованими віями три тижні, після чого буде вимагатися корекція. Великим плюсом цієї унікальної туші є, то, що вона залишається на волосках навіть після прийняття душу, ванни, походу в басейн, сауну та інших будь-яких водних процедур. Послуга нанесення полуперманентние туші з’явилася зовсім недавно і справила величезне враження на жінок. Вії залишаються нафарбованими і не випадають в будь-яких умовах, на відміну від нарощених вій. Ви сміливо можете вмиватися і терти очі не переживаючи про те, що туш може потекти.

Тепер ви можете виглядати завжди красиво і привабливо, не витрачаючи на це багато часу і зусиль.