Процедура відбілювання зубів

Про відбілювання зубів, напевно, хоч раз в житті замислювався практично кожен другий житель планети Земля. Як добре було б мати шикарну білосніжну усмішку, чи не так? Але, все не так просто, як може здатися. Відбілювання зубів, по суті, не є медичною процедурою, яка призначається лікарем. Вона виконує лише естетичну функцію і здійснюється лише за бажанням самої людини. Хоч як би не рекламували сучасні препарати для відбілювання зубів, зокрема, для домашнього, вони не настільки нешкідливі, як ви вважаєте.

unnamed-1-1030x772Що краще: домашнє відбілювання чи професійне відбілювання?

Такий тип відбілювання, який здійснюється в стінах медичного закладу, а саме, стоматологічної клініки або окремого кабінету зубного лікаря, прийнято називати сучасною фразою «офісне відбілювання», тобто, професійне. Воно набагато ефективніше і безпечніше, ніж його домашній різновид. Величезна кількість пацієнтів зубних клінік встигли оцінити неймовірний відбілюючий ефект американського препарату для відбілювання емалі зубів на кілька тонів — «Opalescence». Варто зазначити, що дізнатися більше про отбеливание зубов в snezhana.kh.ua ви можете вже зараз.

Перевагу природно, слід віддавати процедурам відбілювання, які здійснюються в кабінеті у лікаря, де він зможе:

• Оцінити ступінь «затемненності» емалі ваших зубів;
• Вибрати оптимальну методику відбілювання (гранично щадну);
• Провести безпосередньо процедуру відбілювання;
• Проконтролювати хід процесу відбілювання;
• Дати пацієнту вказівки і рекомендації щодо подальшого догляду за зубами (використання спеціальної зубної пасти, ополіскувача для зубів, відмова від певної їжі і так далі).

Відбілювання в домашніх умовах

Проте, сьогодні є і ті, кому зручніше користуватися засобами для відбілювання зубів, які продають сьогодні у всіх аптеках і магазинах. При цьому вони певною мірою ризикують здоров’ям емалі, зате істотно економлять час. Такий метод відбілювання підходить зайнятим людям, у яких зовсім мало часу на догляд за собою. Дія препаратів для домашнього відбілювання зазвичай відбувається під час нічного сну пацієнта (на верхні і нижні ясна надягають спеціальні чохли, в які заливається відбілюючий склад).