Проблеми при нарощуванні нігтів

Робота майстра манікюру дуже копітка, вимагає посидючості і вправності. Саме від того наскільки впевнені і акуратні його руху залежить краса і здоров’я рук клієнта.

1396905923_olsmpueihaqНайскладнішим видом манікюру, є, безумовно, нарощування нігтів, так як ця процедура складається з декількох послідовних операцій. На сьогоднішній день створення штучних нігтів є технологією, дотримання якої є строго обов’язковим, адже саме через недбалість та помилки майстра можуть виникнути проблеми при нарощуванні нігтів.

Найпоширенішою з них є ламання нігтів. Для того щоб це не сталося, спочатку потрібно визначити зону стресу, надавивши для цього на край нігтя. Місце, де ніготь побіліє і буде піддаватися основному навантаженню. Від нього потрібно правильно розраховувати найвищу точку нарощеного нігтя. Причиною відшарування нігтів є перепиляний ніготь. В обов’язковому порядку перед накладенням гелю потрібно прибрати блиск з тіпса, при цьому пилка повинна бути крупнозернистою, а рух поздовжніми щодо пластини нігтя. Якісне видалення частинок шкіри, також як і використання антисептиків і знежирювачів запобіжить відшаровування нарощених нігтів.

Ні в якому разі не можна порушувати технологію змішування акрилової маси. Через занадто густу пасту нігті будуть нееластичними, рідка ж, навпаки, зробить нігті ламкими. Ультрафіолетова лампа відіграє важливу роль при створенні штучних нігтів. Слід дотримуватись рекомендацій виробника щодо терміну її експлуатації, так як старі лампи не встигають прогріти і висушити нижні шари гелю або акрилу, що призведе до розшарування або поломки нігтя надалі. При цьому пересушувати гель під ультрафіолетом також шкідливо, як і не досушити. При використанні акрилу необхідно бути послідовним і наносити кожен раз тонкий шар. Така процедура може зайняти час, проте це краще для здоров’я нігтів, ніж спилювання зайвого засохлого акрилу.

Ще одна важлива причина недовговічності нарощених нігтів — неправильний догляд, корекцію проводити необхідно кожні 2-3 тижні. Під час цієї процедури майстер не тільки наносить гель або акрил на відрослу частину нігтя, але і відновлює його структуру в цілому.