Про жіночі проблеми і ортопедичне взуття

Жіноче життя — це не тільки розваги, а й хвороби. Особливо страждають ноги, так як більшу частину свого життя ходили на каблуках. Але не тільки ця частина взуття винна, а й самі жінки, які вчасно не подбали про те, щоб берегти кістки і м’язи. І все ж є вихід, і  це ортопедичне взуття.

1440066233_germany-comfortable-and-ortopedic-office-shoesНосять його не тільки діти. Ортопедичне взуття потрібно і дорослій людині, щоб підтримувати зведення стопи, інакше плоскостопість не дасть надіти ні чоботи, ні кросівки. Останні прийнято вважати саме спецвзуттям, але воно, на жаль, лікувальним ефектом не володіє. Діти ж надягають сандалі і черевики з ортопедичною підошвою, щоб в майбутньому уникнути проблем із здоров’ям.

Рух — це життя, так що давайте забудемо про плоскостопість і біль, але займемося при цьому собою так, щоб в старості не мати проблем з ногами. Якщо ви проходите кожен день пішки близько 3-х кілометрів, то можете вважати, що ваше здоров’я у відносній рівновазі. Коли ж починається збільшуватися кісточка і занадто низька арка стопи, то не завадить звернутися до ортопеда.

До речі, вас також може зацікавити ортопедична шина Hallux Valgus, яка також дуже допомагає здоров’ю ваших ніг.

Хто сказав, що спецвзуття псує естетичну привабливість жінки і її вбрання? Пройшли ті часи, коли жінки ходили в непривабливих черевичках. Тепер же те взуття, що надіте на їхніх ногах, настільки модне і зручне, що навіть з вечірньою сукнею вдягнути не соромно. До речі, стиль кежуал якраз пропонує носити саме спецвзуття.

Чим так привабливі ті ж ортопедичні туфлі чи черевики? По-перше нога в них дихає; по-друге, ступня не відчуває тиску ні з боків, ні зверху, та й ширина черевика така, що в ньому комфортно. До того ж хвора людина перестає відчувати сильне навантаження на хребет через те, що їй не треба постійно думати про поставу: у взутті із спеціальним супінатором і устілкою спина і так тримає себе в строго вертикальному положенні.