Про жіночі корсети

Багато жінок задаються питанням про покупку корсета. Такий предмет гардероба робить джінку жіночнішою і сексуальнішою. Він підкреслює переваги фігури і приховує її недоліки.

Floral-Crop-Top-Lace-font-b-Bustier-b-font-Womens-Corset-Bralet-font-b-Bra-bКорсети багато століть не виходять з моди. Якщо раніше корсет був одним з елементів нижньої білизни, то в наші дні випускаються вироби, які використовуються в якості традиційного одягу, наприклад топа. Корсет також застосовується як коригуюча білизна: піднімає груди, приховує живіт, підкреслює лінію талії, допомагає тримати хребет, покращуючи поставу.

Його часто плутають з корсажем. Насправді це різні вироби. Корсет — це стягуюча річ, корсаж — декоративний предмет гардероба.

Види корсетів:

 

  • Вечірні. Такі корсети декорують каменями, бісером, вишивкою та іншими елементами. Також можна вибрати мереживний корсет і виріб з атласними вставками.
  • Весільні. З ними в комплекті можна придбати підв’язки, панчохи, пояс та інші еротичні аксесуари, що доповнюють образ.
  • Вінтажні в ретро стилі. Такі моделі можуть бути шкіряними або мати характерні для цього стилю елементи.
  • Спортивні. Корсети для фітнес тренувань, зроблені у вигляді корсетного пояса, добре підтримують спину і поперек.
  • Ділові. Такі вироби мають крій — під груди і можуть вдягатися зверху на блузу.
  • Білизняні корсети.  Використовуються в якості нижньої білизни. Надягають під сукні або інший одяг, можуть мати рюші.

Прихильники класики можуть вибрати білий або чорний корсет. Для любителів яскравого широко представлені кольорові рішення.

Окремо варто згадати, ставші трендом, корсети великих розмірів для повних дівчат. Такий варіант еротичної білизни перетворить пишну жінку і надасть їй впевненості в собі.