Про здорове волосся

Давно доведено, що волосся це індикатор здоров’я і внутрішнього стану організму. Зростання здорового волосся — процес циклічний і безперервний і триває протягом всього нашого життя. Випадання волосся, як наслідок цього процесу цілком природна річ. Однак якщо волосся випадає занадто інтенсивно (більше 100 волосин в день) потрібно бити на сполох.

1327672554_h_hairЯкі фактори можуть викликати алопецію? Загалом, їх можна розділити на дві основні групи:

Зовнішні: несприятлива екологічна обстановка, ультрафіолетове випромінювання нашого Сонця, фарбування та хімічна завивка волосся, неправильний догляд, травмування волосин;

Внутрішні: стреси, гормональні збої і неправильне харчування, куріння, зниження імунітету, різного роду захворювання шкіри голови (дерматит, себорея) недостатнє кровопостачання шкіри голови і як наслідок недостатнє живлення волосяних цибулин та інше.

Як з цим боротися?

Засобів дуже багато, від докорінної зміни способу життя, до використання різних дієвих косметичних засобів. До таких можна віднести всім відому реп’яхову олію, яка, в комплексі зі спеціальними шампунями, бальзамами і масками здатна створити диво. Насправді, народні засоби заслужено користуються довірою з боку не тільки простих жінок, але і професійних косметологів.