Про важку працю сучасних моделей

Бути моделлю непросто, як це здається багатьом дівчатам. Володіння прекрасними зовнішніми даними – лише мала частина того, що повинно бути у сучасної красуні: крім приємної зовнішності, дівчина повинна мати певні фізичні параметри, твердий характер, бажання себе вдосконалювати не тільки зовні, але і внутрішньо, бути непоганим психологом, вміти долати втому, сон, температурні перепади, радіти життю і співіснувати не тільки серед собі подібних, але і серед тих, хто є наставником.

Girls___Christmas_Girls___Model_in_the_hat_041670_Піднести себе з вигідного боку можуть не всі дівчата модельної зовнішності: не вистачає досвіду, здатності переконувати і навіть чекати. Бажання стати зіркою подіуму мало, необхідно вкладати кошти, причому робити це регулярно. Практично всі красуні знають, що таке фотосесія моделей — портфоліо, але мало хто уявляє, наскільки складно стояти під софітами в студії не годину, не дві і навіть не три. Професійна зйомка триває іноді кілька діб, причому процес переодягання, створення зачіски та зміна макіяжу займає рівно стільки часу, скільки і робота з фотографом.

До речі, вас може зацікавити сайт о модельном бизнесе, на якому ви можете знайти всю актуальну інформацію про сучасних моделей, новини модельного бізнесу та багато іншого!

Модель – це професія, яка вимагає прекрасної фізичної підготовки, вміння стримувати емоції, творчого підходу до того, щоб правильно виражати емоції, грати з мімікою партнера по зйомках, плакати і радіти навіть тоді, коли цього робити не хочеться. Постійний контроль ваги, сувора дієта, чіткий режим дня і психологічні навантаження витримує не кожна дівчина, яка виявилася в каталозі модельних агентств. Багато моделей поєднують навчання і роботу, але не в кожної красуні вийде і там і там бути на висоті. Якщо доля дала шанс виблискувати, то цей блиск доведеться шліфувати щодня, постійно думаючи про те, що на горизонті може з’явитися нова комета, настільки яскрава, що в її шлейфі стане непомітно ту, яка вирішила, що буде жити вічно.