Про трикотаж

Для носіння в зимовий час, прохолодними вечорами найбільше підходить одяг з трикотажу.

pic-7-e1450087901570Трикотаж – це слово французького походження, якщо його перекласти дослівно, то воно означає в’язати.

Трикотаж можна охарактеризувати як полотно або готовий виріб, виготовлений з допомогою в’язання з однієї або декількох ниток.

Перші трикотажні вироби з’явились на території Європи в кінці вісімнадцятого століття. Це були такі країни, як Франція, Німеччина та Великобританія.

Зауважте, що вас може зацікавити хороша та якісна вязальная машина, яку ви можете придбати просто сьогодні на сайті s-mir.com.ua за найвигіднішими цінами!

На території України вони з’явилися пізніше – в кінці дев’ятнадцятого століття, і швидко завоювали популярність. Спочатку такі речі із задоволенням носили представники незаможних верств суспільства. Аристократія і забезпечені люди вважали їх недостатньо вишуканими і благородними. Ситуація змінилася завдяки Коко Шанель. Вона ввела в моду трикотажні речі з джерсі. Поступово на трикотаж звертають увагу всі модні будинки, і він стає класикою, бере участь у всіх колекціях модного одягу. Виробництвом трикотажу починає займатися безліч майстерень.

Позитивними властивості трикотажу є м’якість, матеріал тягнеться через структуру петель, у нього приємно укутуватися, він не мнеться, легкий, добре сидить, доречний в будь-якій обстановці. В даний час трикотаж використовують для випуску повсякденного одягу, не забувають про нього і відомі дизайнери. Трикотаж не вимагає особливого догляду, він тримає тепло в холодну пору, а влітку пропускає кисень, дозволяє шкірі дихати. Його позитивні характеристики – гігроскопічність і паропроникність. Для його виробництва застосовують спеціальні в’язальні машини. Виділяють верхній і білизняний трикотаж. Перший товстіший, він краще зберігає тепло та захищає від холоду.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася, тож підпишіться на оновлення сайту і ви завжди будете отримувати нові матеріали першим!