Про суху шкіру

Суха шкіра влітку себе почуває чудово: ніякого жиру вона не виробляє, так що можна не боятися виглядати нечупарою навіть в плюс сорок градусів в тіні. Взимку ж все до неподобства навпаки: тут і лущення, і роздратування, і червоні плями. Що робити в таких випадках?

кожаwbДружити з кремами, що містять жирні кислоти, повністю відмовитися від вмивання холодною водою і протирання шкіри кубиками застиглої води або трав’яного настою.

Постаратися ставити біля батарей пляшки з водою, щоб сухе повітря не дратувало шкірний покрив.

При виході на мороз пам’ятайте: крижане повітря епідерміс зневоднює, тому постарайтеся вводити у свій раціон більше їжі, що містить рідину.

При перепаді температур не користуйтеся гарячою водою. Змиваючи природний бар’єр жиру, що виділяється епідермісом, гаряча вода тільки завдає шкоди. Але якщо такий випадок мав місце, то поверніть личку трохи шкірного сала у вигляді дитячого крему, а його залишки зітріть ватним спонжиком.

Ранньою весною, восени і взимку вмивайтеся не милом, а міцелярною водою або косметичною пінкою. Приберіть з полиці всі скраби, замінивши їх капроновою мочалкою або пілінг-засобом для підлітків.