Про що можуть розповісти сновидіння? Частина 2

Хоча, тепер у цьому немає особливої потреби, тому що існують цілі «талмуди» — сонники, які мають різних авторів. Примітно, що значення сновидінь в них різняться, і іноді дуже сильно.

sonnik-sinyak-do-chogo-snitsya-znachennya-snovidnnya_382Більше того, щоб правильно витлумачити сон, необхідно врахувати дуже багато факторів. Наприклад, людина, що побачила уві сні свинячий окіст, неодмінно спантеличиться питанням: до чого сниться м’ясо? Але для вірного тлумачення, їй слід задати більш вузьке питання: до чого сниться свиняче м’ясо. Більш того, дуже важливо, в якому стані перебуває даний продукт, адже він може бути сирим або підданих кулінарній обробці, апетитно приготованим або буквально стікаючим кров’ю.

Як правильно трактувати сни?

Слід записати на папері сюжет сну, акцентуючи увагу на деталях, які спливуть в пам’яті. Коли людина пише, то вона обов’язково знаходить потрібні слова і вирази, що спрощує пошук потрібної інформації в соннику.

 
Після пробудження, потрібно сісти на ліжко і подумати: чи сильно розходиться сон з реальністю і що в ньому запам’яталося найбільше.

 
Слід згадати найдрібніші деталі сновидіння: людей, в тому числі, їх поведінку і зовнішність; навколишнє середовище; власні почуття та емоції, пережиті у сні.

 
Щоб відстежити часто повторювані закономірності у власних снах, можна почати вести щоденник, записуючи в нього не тільки описи сновидінь, але і їх трактування, причому, взяті з різних сонників.