Про що можуть розповісти сновидіння? Частина 1

Люди, які вірять в надприроднє і «очевидне-неймовірне», розуміють, що в сновидіннях відображаються всі їхні проблеми, які до пори до часу приховує підсвідомість. Якісь особистості, події, незвична обстановка, дії сновидця – все це нагадує художній фільм, який може бути цілком позитивним, а може нагадувати зловісний трилер, і після його «перегляду» людина прокидається в холодному поту з єдиним питанням: що б це значило? Не потрібно боятися снів, потрібно просто зрозуміти: що хоче донести до сновидця його підсвідомість.

snowydinnyaВивчаємо мову сну

Мова інтуїції і мова сну – це поняття практично тотожні. Справа в тому, що коли людина думає про свої проблеми на протязі всього дня, її мозок продовжує це робити вночі, але по-своєму. У денний час люди не приділяють належної уваги якимось швидкоплинним подіям і незначним, на їхню думку, речам, а мозок – він все помічає, і уві сні ці події буквально спливають у свідомості. В результаті, людина з добре розвиненою інтуїцією може відчувати наближення неприємностей, а також аналізувати власні вчинки, помічаючи при цьому помилки, і знаходячи відповіді на багато питань саме уві сні.

 
Про що можуть розповісти сновидіння?

 
І дуже часто сновидіння дозволяє знайти рішення якоїсь проблеми або навіть дозволяє заглянути в майбутнє. Такі сни прийнято називати віщими, і, як правило, вони сняться в ніч з четверга на п’ятницю. Щоб зрозуміти: на що вказує зміст сну, необхідно ретельно вивчити приховану мову образіву сні.