Про що може розповісти жіноча сумка?

Навряд чи представниці прекрасної половини людства, вибираючи сумочку і використовуючи її в повсякденному житті замислюються, про що може розповісти той чи інший її вид і спосіб носіння?

Насправді ж, ці особливості в поведінці і пристрастях жінок можуть багато розповісти про них modn-zhnoch-sumki-2015-2016-osn-zima-tendencyi-foto_982спостережливій людині.

Моделі великих розмірів. Класичний варіант, який вибирають для себе жінки, які відрізняються високою працездатністю, а також великим кругозором. Жінки цього типу вважають за краще аксесуари з декількома відділеннями, з якими не виникає труднощів при відкриванні.

Витончені сумки. Вибір жінок, які багато часу приділяють  догляду за собою. Службові обов’язки для них знаходяться на другому плані, головне заняття — це сторонні розмови та інші справи, які не стосуються безпосередньо роботи. До таких сумок можна також віднести шкіряні, які можна придбати в інтернет-магазині http://bagsy.kiev.ua/.

Строгі сумки. Дами з такими сумками відрізняються високою діловою активністю, яку, однак, вони вміють розбавляти розвагами. У манері одягатися вони віддають перевагу елегантним та стриманим речам.

Сумочки невеликого розміру без ручок. Різновид аксесуарів, призначений для того, щоб носити в ньому ключі, блокнот, носовичок та інші дрібні приналежності. Лаконічність — основна особливість жінок, які використовують такі аксесуари.

Що ж стосується способу носити сумку, то, для спостережливої ​​людини ця інформація може розкрити багато тонкощів характеру її власниці.

Якщо дівчина або жінка тримають сумочку за ручки на опущеній руці, це характеризує їх як добропорядних і помірних леді, які не звикли запізнюватися.

Аксесуар, нанизаний на руку. Леді, яка звикла так носити свою сумочку, відрізняється розвиненим почуттям гідності, до того ж, вона любить порядок, вміє вести домашнє господарство, розсудлива.

Сумочку тримають за кут. Це говорить часто про завищену самооцінку, самовпевненость і звичку, після приходу додому, залишати сумку де попало.

Аксесуар на плечі. У разі, якщо жінка йде, а її рука опущена — це говорить про сором’язливість, а також невпевненість. Але якщо рука рухається вільно і впевнено, то це явна ознака веселості характеру. Така леді завжди буде в захваті від компліментів.

Звичка носити сумку під пазухою говорить про серйозність, незалежність, замкнутість та емоційну стабільность.