Про переваги чорних штанів

При виборі одягу, жінка може орієнтуватися на ключові чинники: наскільки це стильно і модно, чи підходить по фігурі і як сідає річ, з чим і як можна поєднувати. На щось з цього списку жінка спирається інтуїтивно, щось аналізує. Це стосується не тільки святкового одягу або речей для спеціальних випадків. Навіть повсякденні чорні шьани можна вибирати, спираючись на перевірену роками методику.

modn-zhnoch-bryuki-2018-tendencyi-foto-z-pokazv-osn-zima_481 (1)Бізнес-тренери, в чиїх компетенціях навчити людей продавати жіночий одяг, на початку занять у своїх групах проводять простий тест. Вони просять вибрати одну річ з каталогу (тематичні каталоги обов’язково є на подібних майстер-класах) і описати причини, за якими жінці вона подобається. Після цього тренер проводить аналіз, сортуючи відповіді по групах. В першу групу він заносить всі відповіді, які будуються на емоціях. Це такі характеристики як «красиво», «стильно», «цікаво» і т. д. І це 60% всіх відповідей. У другій групі виявляються відповіді, які характеризують індивідуальність: «мій колір», «мій фасон», «таке мені йде» і т. д. І це приблизно 20% відповідей. Все інше — це раціональність, вигода. Відповіді в цій групі виглядають так: «можна носити з чим завгодно», «на роботу», «на кожен день» і т. д. У підсумку виходять три кити, на яких будується вибір.

Вибираємо штани емоційно

Стильні і модні штани можуть бути якими завгодно: від яскравих відтінків і принтів до простих однотонних. Актуальною модель робить фасон, те, як вони зшиті. Чорні штани в сезоні 2018-2019 років можуть бути різної довжини і ширини. Модною вважається довжина до щиколотки і 2/3 ноги від коліна. Знову повертаються капрі, укорочені штани і різні варіації на цю тему. Ширина штанів — тренд. Дуже широкі, розширені, широкі від стегна і маса інших варіантів модні будинки пропонують впровадити в повсякденне життя. Тому вибираючи штани емоційно, можна орієнтуватися на популярність тих чи інших моделей, а також на суб’єктивне «подобається».

Індивідуальний підхід до вибору чорних штанів

Чорний колір робить стрункішою і жінки це знають. Виробники одягу не скупляться на різні варіанти чорних штанів. У лінійці одягу і модних колекціях можна знайти штани на ґудзиках, на блискавках, з кишенями і без, на гумці, з ременем і т. д. І все ж знайти свою модель буває непросто. Знаючи особливості своєї фігури, наприклад, важлива тільки висока посадка, укорочена довжина, наявність гумки, можна підібрати таку модель, з якою будь-який образ буде виглядати елегантно, жіночно і вона буде підкреслювати кращі сторони фігури. Тут працює багаторазова примірка і досвід.

І трохи раціональності

Повсякденні штани чорного кольору — це базова річ жіночого гардеробу. І хоча є альтернативи (сині, сірі, темно-сині), все ж темний варіант є найбільш практичним. Така раціональність часто є основним чинником у виборі. Адже чорні штани можна носити і на роботу, і на зустрічі, і на шопінг, і т. д.